Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Квітень » 23 » З яким настроєм Ви приходите на навчання
14:23
З яким настроєм Ви приходите на навчання

17.04.2014 було проведено акцію «З яким настроєм Ви приходите на навчання»

Настрій визначає загальний тонус життя людини. Воно залежить від тих впливів, які зачіпають особистісні боку суб'єкта, його основні цінності. Не завжди причина того або іншого настрою усвідомлюється, але вона завжди є.

Настрій впливає на оцінку людей і подій, а також на припущення та оцінку можливих результатів діяльності. Так, людина в «поганому» настрої схильна оцінювати ризики частіше, ніж в «хорошому».

На думку Володимира Леві, «настрій, звільнене від залежностей, сам робиться хорошим, якщо не радісним, то рівним; якщо не піднесеним, то спокійним».

Психологічні дослідження показують, що людина з стійким похмурим настроєм поширює свій стан на оточуючих, з якими вона взаємодіє. В результаті у всіх може виникнути загальний пригнічений настрій, коли не хочеться ні жартувати, ні розмовляти, ні обмінюватися враженнями. У ці моменти зазвичай душею володіють не життєстверджуючі почуття, а похмурі передчуття. Але, з іншого боку, вам відомо, що постійно виражається в словах і поведінці бурхлива життєрадісність, екзальтованість в прояві почуттів, навіть позитивних, також гнітюче діє на оточуючих людей, стомлює їх і часто викликає роздратування, особливо тоді, коли оптимізм однієї людини не відповідає загальному настрою. Тому важливо знати про свій звичний настрій і думати про відповідність свого настрою до тієї або іншої конкретної ситуації, а також про міру його вияву в поведінці. Іншими словами, ти повинен керувати своїм настроєм, а не він тобою.

В результаті проведеної акції «З яким настроєм Ви проходите на навчання» було отримано наступні дані 50% ходять на навчання з радістю, 19% байдуже, 34% з сумом.

Переглядів: 131 | Додав: Gutcman | Рейтинг: 0.0/0