Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Квітень » 4 » Тиждень здоров’я
16:25
Тиждень здоров’я

Одне з важливих завдань Рівненського професійного ліцею – виховати фізично, морально, соціально, духовно здорову людину. Адже стан здоров’я населення України свідчить про існування реальної загрози вимирання нації. Справедливими є слова: «Здоров’я – це ще не все, а все інше без нього – ніщо».

Людина сьогодні звикла сподіватися не на захисні сили свого організму, а на могутність медицини. Академік Амосов стверджував: «Щоб бути здоровим, потрібні власні зусилля, постійні і значні. Замінити їх не можна нічим». Тому, 31.03.2014 року в Рівненському професійному ліцеї стартував «Тиждень здоров’я».

Розпочався тиждень з конкурсу плакатів на тему: «Ми – здорове покоління!», який організувала заступник з НВихР Л.В. Ліпіщук. Учні прийняли активну участь в конкурсі та відобразили власне бачення здорового способу життя в безлічі цікавих та неповторних ідей.

01.04.2014 року в навчальному закладі соціальним педагогом О.В. Дзюбою  було організовано круглий стіл з представниками організації «Твереза Україна». Як зазначають її представники, Одарченко С.В. та Іскендеров О.В., кожна людина має право отримати правдиву інформацію про тверезість та одурманювання, щоб мати можливість зробити свідомий вибір: на користь здорового і тверезого, або ж нездорового і нетверезого життя. В рамках круглого столу учням надавалася науково обґрунтована інформація відносно переваг здорового способу життя. Поряд з обговоренням вище згаданого питання учням був запропонований перегляд відео з супроводжуючими коментарями та обговоренням.

Наступного дня (02.04.2014 року) «Тижня здоров’я» була проведена зустріч, організована практичним психологом Ю.В. Легенькою,  з лектором-консультантом Християнського консультаційного центру «Надія». Представник даної організації  П.А. Олексюк  разом з учнями провели активне обговорення теми залежностей, зокрема наркотичної залежності та яким чином вони відображаються на фізичному, моральному, матеріальному та соціальному становищі людини. Учні не лише з цікавістю слухали подану інформацію, але й брали активну участь в її обговоренні.

03.04.2014 року практичний психолог Рівненського професійного ліцею провела тренінг спрямований на формування здорового способу життя «Здоров’я ˗ цінність нашого життя». Тренінг є досить ефективним методом взаємодії з учнівською аудиторією, оскільки включає і практичне закріплення  отриманої інформації відносно розглянутої теми. Учні в рамках заняття отримали інформацію про цінність нашого здоров’я та на основі вправ розробили модель здоров’я, визначили власні духовні цінності у зв’язку з впливом на їхнє життя та власні життєві звички. Як підсумок тренінгового заняття учні зробили висновок про цінність здоров’я.

«Тиждень здоров’я» було завершено 04.04.2014 року акцією «Обміняй цигарку на цукерку» проведеного учнівським самоврядуванням. Метою даної акції є спрямування учнів на усвідомлення важливості діяти, а не чекати допомоги зі сторони. Акція проходила під час перерви, і всі охочі могли зробити обмін цигарки на цукерку. 

Дехто з курців навіть обіцяв переглянути свій спосіб життя та спробувати покинути шкідливу звичку. Результатом проведеної акції стало те, що цього дня декілька людей викурили на декілька цигарок менше, ніж зазвичай, тим самим додавши собі здоров’я. По завершенню весь «страшний врожай» цигарок було знищено.

Щира подяка всім, хто прийняв участь в організації та проведенні тижня здоров’я.

Переглядів: 167 | Додав: Gutcman | Рейтинг: 5.0/1