Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Грудень » 2 » Тиждень профілактики ВІЛ/СНІДу "Ми не байдужі"
12:44
Тиждень профілактики ВІЛ/СНІДу "Ми не байдужі"

 

В Рівненському професійному ліцеї проходив тиждень профілактики ВІЛ/СНІДу "Ми не байдужі". Дана назва свідчить не лише про поінформування учнів відносно чуми ХХІ ст., але й про проблему яка на даний час існує: неприйняття ВІЛ-інфікованих людей в суспільстві. Адже, слід не лише бути поінформованим, але й не забувати про толерантність відносно інших людей.

В проведенні даного тижня ми керувалися девізом: "Поінформований, отже - захищений".

Тиждень стартував з 28.11.2016 року з акції:"Червона стрічка", до якої долучилися не лише учні, але й дирекція, педагогічний колектив Рівненського професійного ліцею.

29.11.2016 року відбулася зустріч з лектором-консультатнтом Християнського консультаційного центру «Надія» на тему: «Правда про ВІЛ/СНІД», яка була спрямована на поінформування учнівського колективу відносно проблеми ВІЛ/СНІДу, шляхів поширення ВІЛ-інфекціїї, а також розвінчування міфів відносно шляхів її передачі.

30.11.2016 року організовано зустріч з соціальним педагогом Всеукраїнської мережі ЛЖВ  Івановим Д. А. на тему: «Жити в світі, в якому є ВІЛ». Лектор-консультант повідомив про сумну статистику відносно ВІЛ-інфікованих людей не лише в світі, але й в Україні, в нашій області. Наголосив, на тих проблемах з якими стикаються ВІЛ-інфіковані люди, надав інформацію про заклади в яких можна пройти перевірку на наявність ВІЛ/СНІДу та що робити якщо результат є позитивним.

30.11.2016 року було проведено виховну годину в групі № 8 на тему: «Обережно СНІД». Метою даного заходу було проінформувати учнів про небезпеку ВІЛ інфекції, та шляхи зараження нею. Також метою було, донести до учнів, що боротися потрібно не з інфікованими  людьми, а з інфекцією.

На завершення профілактики ВІЛ/СНІДу "Ми не байдужі" 01.12.2016 року практичним психологом Рівненського професійного ліцею проводилося тренінгове заняття "Жити  в світі, де є ВІЛ". Мета даного тренінгового заняття: донести до учнів, що дане питання стосується кожного, незалежно від того, чи ти інфікований, чи ні. Адже в наш час, ризику піддається кожен.  

Переглядів: 77 | Додав: Gutcman | Рейтинг: 0.0/0