Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Грудень » 7 » Тиждень профілактики ВІЛ/СНІДу "Ми не байдужі"
14:22
Тиждень профілактики ВІЛ/СНІДу "Ми не байдужі"

В Рівненському професійному ліцеї проходив тиждень профілактики ВІЛ/СНІДу "Ми не байдужі". Дана назва свідчить не лише про поінформування учнів відносно чуми ХХІ ст., але й про проблему яка на даний час існує: неприйняття ВІЛ-інфікованих людей в суспільстві. Адже, слід не лише бути поінформованим, але й не забувати про толерантність відносно інших людей.

В проведенні даного тижня ми керувалися девізом: "Поінформований, отже - захищений".

Тиждень стартував з 01.12.2015 року з акції:"Червона стрічка", до якої долучилися не лише учні, але й дирекція, педагогічний колектив Рівненського професійного ліцею.

02.12.2015року відбулася зустріч з лектором-консультатнтом Християнського консультаційного центру «Надія» на тему: «Правда про ВІЛ/СНІД», яка була спрямована на поінформування учнівського колективу відносно проблеми ВІЛ/СНІДу, шляхів поширення ВІЛ-інфекціїї, а також розвінчування міфів відносно шляхів її передачі.

03.12.2015 року організовано зустріч з соціальним педагогом Всеукраїнської мережі ЛЖВ  Івановим Д. А. на тему: «Жити в світі, в якому є ВІЛ». Лектор-консультант повідомив про сумну статистику відносно ВІЛ-інфікованих людей не лише в світі, але й в Україні, в нашій області. Наголосив, на тих проблемах з якими стикаються ВІЛ-інфіковані люди, надав інформацію про заклади в яких можна пройти перевірку на наявність ВІЛ/СНІДу та що робити якщо результат є позитивним.

На завершення профілактики ВІЛ/СНІДу "Ми не байдужі" 04.12.2015 року соціальним педагогом Рівненського професійного ліцею проводилося тренінгове заняття "Жити поруч". Мета даного тренінгового заняття: донести до учнів, що дане питання стосується кожного, незалежно від того, чи ти інфікований, чи ні. Адже в наш час, ризику піддається кожен.   

 

 

 

Переглядів: 88 | Додав: Gutcman | Рейтинг: 0.0/0