Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Грудень » 6 » Тиждень «Профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІДом»
18:13
Тиждень «Профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІДом»

1 грудня весь світ відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема.

Сьогодні зусилля багатьох держав спрямовані на профілактику поширення даного захворювання.

З 02.12.2013 р. по 06.12.2013 р. в Рівненському професійному ліцеї до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІдом був проведений тиждень «Профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІДом». Мета даного тижня – привернути увагу учнів до здорового способу життя, безпечної поведінки, а також виробити активну життєву позицію учнів.

В рамках тижня було проведено ряд заходів.


02.12.2013 р. було проведено акцію «Цінуймо кожну мить життя». Під час акції кожному учаснику навчально-виховного процесу було запропоновано червону стрічку як символ солідарності із ВІЛ-позитивними та хворими на СНІД. До акції було залучено учнів І курсу, які проводили бесіди на тему «Жити з надією».

03.12.2013 р. для учнів ліцею було проведено зустріч з соціальним педагогом Всеукраїнської мережі ЛЖВ  Івановим Д. А. на тему: «Жити в світі, в якому є ВІЛ». Під час акції було розкрито поняття СНІД, статистичні дані, шляхи передачі ВІЛ, питання толерантного ставлення та виявлення співчуття до людей, які живуть із ВІЛ.

04. 12. 2013 р. було організовано зустріч з лектором-консультатнтом Християнського консультаційного центру «Надія», де висвітлювалася тема: «Правда про ВІЛ/СНІД». Під час лекції було розкрито формулу індивідуального захисту оцінювання ризиків: «Утримання, вірність, презерватив, стерильність», куди звернутися за допомогою у випадку підозри на ВІЛ-інфікованість та питання пов’язані з діагностикою ВІЛ.

05.12.2013 проведено тренінг «Жити поруч». Під час проведення тренінгу учні усвідомили важливість виявлення людяності та співчуття до ВІЛ позитивних людей. У ході тренінгового заняття обговорювалося питання толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей.

На завершення тижня «Профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІДом» було проведено вікторину з метою з’ясування обізнаності учнів з теми «ВІЛ/СНІД».
Переглядів: 326 | Додав: Gutcman | Рейтинг: 0.0/0