Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Жовтень » 25 » Театр нас об’єднує
15:45
Театр нас об’єднує

Театральний сезон продовжується і нашу учні мають велике бажання відвідувати театр. Цього разу глядачами ліричної вистави були хлопці, які не менш дівчат, проявили ініціативу і бажання заглянути в минуле через завісу часу, доторкнутися своєю душею та емоціями до далеких подій, які сьогодні на сцені театру, нам відтворюють рівненські талановиті актори.

Вистава «Тіні забутих предків» насичена не підробними емоціями, а також в усій красі демонструє багатство обрдового життя гуцулів. Колориту ліричній виставі додають пісні, танці та різноманітні обряди мешканців Українських Карпат передані через покоління. Емоційна, часом містична історія кохання Івана і Марічки, яка хвилює і захоплює покоління за поколінням, підноситься над часом, простором, політикою та обставинами. Михайло Коцюбинський в сучасному прочитанні звучить ще більш пронизливо і вражаючи.

У сучасній постановці класичної історії дія переважає над словом, а слово має вагу каменя і легкість вітру одночасно. Це спектакль про людину в коханні й без нього, про самотність і неможливість самотності.

Театр нас об’єднує, виховує, розкриває, наповнює прекрасними почуттями, добрими справами, щирими словами, зароджує віру в прекрасне і манить до себе знову і знову.

 

Переглядів: 26 | Додав: vikamishchak | Рейтинг: 1.0/1