Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Жовтень » 20 » Профорієнтація
13:37
Профорієнтація

Традиційно восени Рівненський міський центр  зайнятості спільно з управлінням освіти Рівненського міськвиконкому проводить Акцію  «Випускник» для учнів 11 класів шкіл міста Рівне.

Рівненський професійний ліцей взяв активну участь в Акції «Випускник» та презентував свою освітню програму випускникам Рівного. У невимушеній атмосфері поспілкувавшись з потенційними абітурієнтами.

Участь у акції надала можливість поінформувати учнівську молодь, педагогічних працівників та батьків про умови навчання, а також умови вступу у 2018 році до Рівненського професійного ліцею. Робітничі професії в наш час є досить актуальними та перспективними серед підростаючого покоління.

Приємно була вражена зацікавленістю молоді до нашого навчального закладу та їх гарними відгуками, бажанням вступати до нас та здобувати улюблену професію.

 Хочеться відмітити щирість і доброзичливість колег освітян під час таких заходів, та щиро подякувати управлінню освіти Рівненського міськвиконкому та міському центру зайнятості,  за такі чудові і плідні Акції.

Переглядів: 45 | Додав: Gutcman | Рейтинг: 0.0/0