Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Жовтень » 10 » Похід в театр
10:48
Похід в театр

Виховна служба Рівненського професійного ліцею формує в молоді почуття гідності, патріотизму, розвиває інтелектуальний та духовний внутрішній світ особистості, доносячи до учнів культуру та історію рідної України.

9 жовтня вихователі та бібліотекар разом із учнями ліцею відвідали наш Рівненський театр і отримали масу задоволення та позитивних емоцій переглянувши виставу «Маруся Чурай».

На рівні національної свідомості створена вистава за романом Ліни Костенко, в основі якої одна з найвідоміших легенд українського народу. Здається, що поетеса на власні очі бачила події тієї доби, та тієї любові. Так, вона їх бачила очима й серцем легендарної героїні - Марусі Чурай. Актори не просто гортають сторінки минулого України, а примушують глядача через призму сьогодення по-новому подивитися на події минулого, "душею сягнути неба". Ми - люди, повинні "сягати чолом неба", а не просто ходити "ногами по землі".

Ми повинні пам’ятати і шанувати свою історію, своїх героїв, тим більше, що дана вистава є актуальною і в наш час. Події кохання та війни близькі і нашому сьогоденню. Пропонуємо усім бажаючим долучатися до таких традиційних культурних походів, для збагачення свого духовного та емоційного світогляду.

Переглядів: 16 | Додав: Gutcman | Рейтинг: 0.0/0