Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Квітень » 24 » Обласна секція фахівців комп'ютерних дисциплін
10:12
Обласна секція фахівців комп'ютерних дисциплін

23 квітня 2015 року у Рівненському професійному ліцеї відбулося засідання обласної методичної секції фахівців комп'ютерних дисциплін  на тему "Використання інтерактивних технологій та дистанційних методів навчання при підготовці кваліфікованих робітників у профтехзакладі".

У роботі секції взяли участь методист НМЦ ПТО у Рівненській області Семенюк П.П. та педагогічні працівники ПТНЗ Рівненської області, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників з комп'ютерних дисциплін.

Учасники секції ознайомилися з Рівенським професійним ліцеєм, його матеріально-технічною базою, організацією навчально-виробничого процесу, комп'ютерним забезпеченням, історією та перспективами розвитку, ознайомилися з можливостями використання інтерактивних технологій навчання при підготовці кваліфікованих робітників у профтехзакладі (доповідач Семенюк П.П.), взяли участь у семінарі-практикумі "Структура та методика проведення інтерактивного уроку", який провела методист ліцею Руда О.Б. та у тренінговому занятті "Створення дистанційного курсу із предмету у системі  дистанційоного навчання Moodle", який провів методист НМЦ ПТО Семенюк П.П.

Переглядів: 91 | Додав: Ruda | Рейтинг: 0.0/0