Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Лютий » 8 » Новообраний президент ліцею склав присягу
11:22
Новообраний президент ліцею склав присягу

4 лютого 2014 року, в стінах нашого ліцею відбулася чергова урочиста звітно-виборча конференція учнівського самоврядування з нагоди складення присяги новообраним президентом УС.

Відкрив її президент УС Кравчук Сергій. Який прозвітував про роботу учнівського самоврядування ліцею з початку навчального року. Після чого відбулася урочиста присяга віце-президента Гризовської Ілони, яка вступила на посаду президента УС. Новообраний президент зачитала текст присяги:  «Присягаю: Обстоювати права і свободи ліцеїстів. Дотримуватися статуту учнівського самоврядування. Виконувати свої обов’язки в інтересах всіх ліцеїстів. Підносити авторитет Рівненського професійного ліцею. Проявляти відповідальність, як милосердя і турботу про нужденних. Боротися з байдужістю, підтримувати соціальні та творчі ініціативи. Бути гідним прикладом для послідовника. Добрими справами підтримувати авторитет самоврядування».

Текст присяги новообраний президент скріпив підписом.

В кінці конференції екс-президент побажав йому досягнення нових вершин «політичного» олімпу, незгасаючого терпіння, втілення всіх мрій та задумів у реальність.

Переглядів: 165 | Додав: Gutcman | Рейтинг: 0.0/0