Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Вересень » 13 » Навчання навичок протидії булінґу в ліцеї
15:56
Навчання навичок протидії булінґу в ліцеї

Булінг – соціально-педагогічна, психологічна проблема сучасності.

Насильство у закладах освіти – буденна реальність для багатьох людей в усьому світі. Переслідування, знущання, погрози онлайн, образи – все це негативно впливає на учня та його успіхи в навчанні. Що стоїть за насильством у навчальних закладах і що можна зробити, аби зупинити його, учні можуть дізнатися про це на тренінгах, виховних годинах, бесідах, які проводять педагоги, психологи, соціальні-педагоги, бібліотекарі навчальних закладів.

В Рівненському професійному ліцеї на протязі тижня для учнівської молоді було проведено: виховну годину «Навчання навичок протидії булінґу» ; тренінг «Стоп булінг», бесіди: «Жертви й ініціатори боулінгу», «Наслідки учнівського насилля», «Життя без насильства», пергляди тематичних фільмів: «Булінг», «Обережно: Кібербулінг!».

Такі виховні заходи, навчають учнівську молодь розрізняти поняття «Добра» і «Зла». Все, що принижує людську гідність — є зло, все, що звеличує гідність людини — Добро. Індивідум і насильство. Любов і жорстокість. Надія і відчай. Ми всі інтуїтивно тягнемося до світлого в цьому світі, тож давайте творити добро, поважати один одного та цінувати спокій і мир в колективі.

Заходи провели та підготували: соціальний педагог Пастух Р.В., зав. бібліотекою Семенюк С.Д.

В бібліотеці Рівненського професійного ліцею організовано та висвітлено виставки до знаменних і пам’ятних дат вересня:

Фотовиставка—літопис «Операція «Захід»» присвячена вшануванню пам’яті примусового виселення українців з етнічних земель Західної України.

Книжкова поличка: «Шляхами подвигів і слави» приурочена до Дня партизанської слави в Україні.

Виставка-пам'ять: «На зустріч сторіччю від дня народження В.Сухомлинського».

Переглядів: 19 | Додав: Gutcman | Рейтинг: 0.0/0