Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Березень » 6 » Нарада директорів ПТНЗ Рівненської області
15:53
Нарада директорів ПТНЗ Рівненської області

03 березня 2017 року на базі  Рівненського професійного ліцею, відбулася нарада директорів професійно-технічних навчальних закладів Рівненської області за участю заступника начальника  управління – начальника  відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації  П. Коржевський,  головнго  спеціаліста відділу  професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки  Рівненської облдержадміністрації О. Ярмолюк,  директора начально-методичного центру професійно-технічної освіти у Рівненській області  В. Бондарчук, директора навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області В. Климюка.

Учасники наради ознайомилися з навчально-матеріальною базою закладу та відвідали заходи:

- Мастер-клас з роботи на верстаті з числовим програмним керуванням (О.Г. Тетюшкін);

- Мастер-клас з організації та методики проведення уроку теоретичного навчання з предмета "Візажна справа" на тему "Інструменти та пристосування візажиста" (Н.Є. Помаранська);

- Мастер-клас з організації та методики проведення уроку виробничого навчання з  професії "Перукар (перукар-модельєр)" на тему "Весільна зачіска" (О.Б. Ніколаєва).

Переглядів: 129 | Додав: Gutcman | Рейтинг: 0.0/0