Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Червень » 26 » «Мистецтво орігамі»
11:55
«Мистецтво орігамі»

Орігамі є одним з видів декоративно-прикладної творчості. Майже тисячу років тому, з винаходом у другому столітті паперу в Китаї, японцями придумано древнє мистецтво складання виробів з паперу. На сьогоднішній день ця техніка не втратила своєї актуальності.
Різноманітні перетворення з паперу є не тільки прикрасою інтер'єру, а і розвивають інтелектуальні здібності, просторову уяву, моторику рук, виховують терпіння, посидючість, акуратність.
20.06.2014 р. з метою підвищення професійного рівня та майстерності педагогів, в Рівненському професійному ліцеї відбулося заняття-практикум за темою: «Мистецтво орігамі». По даній темі виступили Легенька Ю. В., практичний психолог, соціальний педагог Дзюба О. В. всебічно висвітлила різні напрями орігамі. Про паперові фігурки на підставі правильного чотирикутника розповіла практичний психолог Ю. В. Легенька та запропонувала загальній увазі нову техніку складання лотоса. Соціальний педагог О. В. Дзюба ознайомила педагогів з технікою складання метелика.
У практичній роботі по освоєнню орігамі взяли участь 13 педагогів. Заняття пройшло змістовно, педагоги отримали дієву допомогу в підвищенні майстерності техніки орігамі.

Переглядів: 166 | Додав: Gutcman | Рейтинг: 5.0/1