Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Травень » 29 » Круглий стіл
10:59
Круглий стіл

Засідання круглого столу «Впровадження елементів дуальної форми навчання у підготовку кваліфікованих робітників за професією «Верстатник широкого профілю»» відбулося 24.05.2018 р.

Під час екскурсії навчальним закладом роботодавці ознайомилися з матеріально-технічною базою для підготовки кваліфікованих робітників за професією «Верстатник широкого профілю». В ході екскурсії роботодавці відвідали урок виробничого навчання, поспілкувалися з майстром та учнями, які здобувають у закладі професію верстатника. Під час проведення круглого столу роботодавці поділилися досвідом їх співпраці з навчальним закладом та констатували: Рівненський професійний ліцей готує кваліфікованих робітників високого рівня.

В ході обговорення перспектив впровадження елементів дуальної форми навчання у підготовку кваліфікованих робітників за професією «Верстатник широкого профілю» роботодавці, педагоги й адміністрація спільно прийшли до висновків про доцільність продовження роботи в обраному напрямку протягом 2018–2019 н.р. Було вирішено врахувати по мірі можливості пропозиції роботодавців щодо об’єднання виробничого  навчання на підприємстві з виробничою практикою, а також розглянути можливість впровадження елементів дуальної форми навчання у підготовку кваліфікованих робітників за іншими професіями.

Переглядів: 83 | Додав: Gutcman | Рейтинг: 0.0/0