Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Травень » 19 » Конкурс фахової майстерності з професії "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"
07:52
Конкурс фахової майстерності з професії "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"

14-15 травня у Рівненському професйному ліцеї відбувся конкурс фахової майстерності з професії "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування". У конкурсі брали участь учні групи № 3, які здобувають професію електромонтера. 

Програма конкурсу передбачала виконання завдань теоретичного та практичного турів. Теоретичний тур полягав у виявленні рівня знань учнів з основ технології електромонтажних робіт, електроматеріалознавства, електротехніки, креслення та охорони праці. Практичний тур передбачав виконання завдань із обслуговування та експлуатації електрообладання, електроапаратів, монтажу електропроводок, читання принципових електросхем.

Журі очолив головний інженер ТзОВ "КАС-плитсервіс" Наумук В.М., до складу журі входили методист НМЦ ПТО у Рівненській області Пачебула Т.В., старший майстер ліцею Чумак О.М., методист ліцею Кузьмич І.П., викладач предмета "Охорона праці" Шукалюк Г.П. За висновками журі переможцями конкурсу стали:

І місце - Мельник Володимир (група № 3);

ІІ місце - Логін Володимир та Рибак Володимир (група № 3);

ІІІ місце - Ярмольчук Віталій (група № 3).

Переглядів: 179 | Додав: Ruda | Рейтинг: 5.0/1