Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Травень » 24 » ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією "Верстатник широкого профілю"
10:03
ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією "Верстатник широкого профілю"

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 07.04.2016р. №377 "Про організацію та проведення ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2015-2016 навчальному році" 16-20 травня на базі Вищого професійного училища № 17 м. Дніпропетровська відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії "Верстатник широкого профілю"

Програма конкурсу передбачала проведення теоретичного та практичного турів. Теоретичний тур включав в себе виконання тестових завдань на персональному комп’ютері та розробку технологічного процесу виготовлення деталі.

Завдання практичного туру відповідали вимогам 3 кваліфікаційного розряду і містили в собі токарну обробку деталі "стакан" та обробку деталі на фрезерному верстаті.

За результатами теоретичного та практичного турів учень Рівненського професійного ліцею Романович Юрій виборов V призове місце та нагороджений дипломом ІІІ ступеня. Вітаємо Романовича Юрія з перемогою та бажаємо подальших успіхів в оволодінні професією.

 

Переглядів: 69 | Додав: Gutcman | Рейтинг: 0.0/0