Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Грудень » 6 » До Міжнародного дня інваліда
18:05
До Міжнародного дня інваліда

До Міжнародного дня інваліда в Рівненському професійному ліцеї відбувся ряд заходів присвячених для збагачення толерантного ставлення учнів до дітей з особливими потребами. У зв’язку з даною подією у навчальному закладі були проведені наступні заходи:

Акція «Не будь байдужим», виставка творчих робіт учнів з особливими потребами «Творчість немає меж…», виховні години «Дивіться на нас, як на рівних »  та тренінг розвитку толерантності.

04.12.2013 р. заступником з навчально-виховної роботи Ліпіщук Л. В. та соціальним педагогом Дзюбою О. В. була організована виставка творчих робіт, де учні презентували власні витвори декоративно-прикладного мистецтва. В даному заході участь прийняли учні першого курсу: Комар С., Омельчук М., Мороз Л., Мельничук К. Кожен з учасників представляв ту галузь мистецтва, якою захоплюється. Комар Світлана презентувала власні малюнки виконані в техніці графіка. Тематика робіт – портрет. На виставці були експонати Омелянської Марії, а саме: власноруч оздоблена скринька мушлями та картинка в техніці вишивання  стрічками. Мороз Лілія представили серію картин в техніці вишивання хрестиком. Тематикою робіт виступала оздоблення кухні сучасною українською вишивкою. До уваги учнів Рівненського професійного ліцею Мельничук Катерина презентувала виріб з бісеру – дерево.

До Міжнародного дня інваліда майстрами виробничого навчання проводилися виховні години на тему: «Дивіться на нас, як на рівних». Година спілкування торкалася теми унікальності та неповторності кожної людини.

05.12.2013 р. практичним психологом ліцею Легенькою Ю. В. було проведено тренінг розвитку толерантності. Метою даного тренінгу є формування толерантного ставлення до людей з особливими потребами. Даний захід учні сприйняли з особливою цікавістю та ентузіазмом.
Переглядів: 251 | Додав: Gutcman | Рейтинг: 0.0/0