Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Грудень » 19 » До Дня Гідності
13:55
До Дня Гідності

У Рівненському професійному ліцеї до Дня Гідності і свободи були проведені наступні заходи: 

- година патріотизму "Будь гідним звання українця" - Семенюк С.Д.

- вечір-історії з переглядом документально-тематичної передачі "Хоробрі серця"

- ілюстрована виставка "Майдан у серці України" - завідувач бібліотекою Семенюк С.Д.

- ремонт автомобілів для бійців АТО на Рівненському 113 військовому заводі учнями групи №18, 19 за професією "Слюсар з ремонту автомобілів" - майстри виробничого навчання Холодько Л.С., Чумак О.М., Холодько М.І., Переходько В.В.

- благодійна акція для бійців АТО "Прийміть новорічні вітання" - учнівське самоврядування, Ліпіщук Л.В., Дзюба О.В.

    Тривожні, трагічні події, що відбуваються в Україні та несуть із собою невимовний смуток і жаль, стосуються всіх і кожного. Одні безпосередньо беруть участь в АТО, інші змушені покинути власні домівки та переїжджати  заради збереження життя, у когось на окупованій території живуть рідні, близькі чи знайомі, а хтось бере участь у благодійних заходах, направлених на збір коштів, продуктів харчування для армії. Так учні Рівненського професійного ліцею воліють не залишатися осторонь подій в Україні.

   Учнівським самоврядуванням Рівненського професійного ліцею було організовано акцію  «Прийміть новорічні привітання» для підтримки бійців АТО. Незалишаючись осторонь  учні приготували подарунки для наших захисників. Серед них були продукти харчування, одяг, засоби гігієни, привітальні підбадьорюючі листівки в які діти вклали частинку своєї душі.

Переглядів: 145 | Додав: Gutcman | Рейтинг: 0.0/0