Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Жовтень » 16 » День відкритих дверей у військовій частині м. Рівного
13:11
День відкритих дверей у військовій частині м. Рівного

До дня Захисника Вітчизни, учні Рівненського професійного ліцею були запрошені на день відкритих дверей у військову частину в місті Рівне.

Державне свято, вважається досить новим, але зберігає в собі історію багатьох століть. Дату 14 жовтня було обрано не випадково, адже саме цього дня відзначається велике православне свято – Покрова Пресвятої Богородиці, також жовтневий день був знаменним для запорізьких козаків, які вибирали старшин 14 числа. Власне, з 1999 року важлива дата в календарі свят іменувалася Днем українського козацтва. Саме цього дня відзначається і створення Української повстанської армії.

Звичайно, крім пам’яті про людей, котрі відстоюють цілісність нашої країни, захищаючи кожного з нас, день покликаний підняти дух народу, патріотизм, усвідомленість та любов до своєї Батьківщини.

Вітати, в першу чергу, варто тих, хто служить у Збройних силах України, а також інших підрозділах, спрямованих на захист країни. Приємним подарунком стане, в першу чергу, ваша увага та пам’ять про важливий день.

Переглядів: 19 | Додав: Gutcman | Рейтинг: 5.0/1