Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Березень » 26 » День відкритих дверей
13:43
День відкритих дверей

24 березня 2018 року в Рівненському професійному ліцеї відбувся День відкритих дверей.

До закладу завітала молодь, що бажає знати більше про Рівненський професійний ліцей.

Разом із батьками їх цікавили правила прийому до нашого закладу, яких професій тут навчають, терміни навчання, як виглядають кабінети та майстерні, які документи потрібно для вступу, чи забезпечуються іногородні гуртожитком, на усі ці та інші запитання ми з задоволенням розповідали нашим гостям і проводили цікаві екскурсії, розповідаючи про історію та сьогодення Рівненського професійного ліцею.

Ми гордимося тим, що наш заклад – один з кращих в нашому краї. Тут з року в рік бажає навчатися обраній професії підростаюче молоде покоління не лише з м. Рівного, Рівненської обл., але і з багатьох інших, близьких і далеких областей нашої країни.

Наші двері завжди відкриті для всіх бажаючих вступити до Рівненського професійного ліцею. Адже саме тут на них чекають самовіддані педагоги – викладачі та майстри виробничого навчання. Працівники ліцею прикладуть максимум зусиль, щоб підготувати надійну робітничу зміну, виховати учнів на кращих традиціях українського народу, щоб вони стали гарними людьми та професіоналами своєї справи.

Переглядів: 73 | Додав: Gutcman | Рейтинг: 0.0/0