Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Листопад » 12 » День української писемності та мови
17:14
День української писемності та мови

6 листопада 1997 року було підписано Указ Президента України, у якому говориться: "На підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливості ролі української мови в консолідації суспільства постановляю: "Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця".

Днями в Рівненському професійному ліцеї відбувся масовий захід «Із слова починається людина, із мови починається мій рід!», присвячений Дню української писемності та мови.

Учні 12 групи за професією  перукар (перукар-модельєр), манікюрник взяли активну участь у святі. Декламували вірші Т. Шевченка, В. Сосюри та інших відомих українських поетів. Запрошені на свято, педагоги та учні переглядали документальні тематичні фільми про виникнення, відродження української писемності та мови, слухали патріотичні пісні про українську мову, а також розважив їх і мультфільм, про значущість знання рідного слова.

 Свято ведучі завершили такими щирими словами:

«Ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Тут жили наші прадіди, діди, тут живуть наші батьки, тут корінець роду українського, що сягає сивої давнини. І щасливі ми, що народилися й живемо на такій чудовій, багатій, мальовничій землі - в нашій славній Україні.  З святом Вас, дорогі українці

Сценарій свята підготували: викладач Наталія Святославівна Марчук і зав. бібліотекою Світлана Дмитрівна Семенюк.

 

Переглядів: 156 | Додав: Gutcman | Теги: День української писемності та мови | Рейтинг: 0.0/0