Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Січень » 31 » День пам’яті героїв Крут
14:43
День пам’яті героїв Крут

29 січня в Україні відзначають День пам’яті героїв Крут – саме там у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку — боронити її. Україна пишається молодими Героями. Пам’ять про них, як і та велична слава, за яку вони боролися – невмируща. Вічна їм слава.

До Дня пам’яті герої Крут в бібліотеці Рівненського професійного ліцею відбувся вечір-пам’яті «Квіти у полі, там де Крути…» який підготувала та провела разом із учнями ліцею вихователь гуртожитку Омельчук Наталія Анатоліївна.

Під час заходу виступив заступник директора з НВихР Маркушин Олексій Геннадійович: «Сто років тому відбулась одна з найтрагічніших подій в історії нашої країни. Українські студенти віддали своє життя, аби захистити Київ від наступу більшовиків. Сьогодні складається враження, що історія повторюється. Принаймні так вважає більшість українців. Однак факт залишається фактом, цей бій залишив неабиякий слід в нашій національній пам’яті. Зараз ми з вами живемо в нелегкі часи, в Україні триває війна, кожного дня гинуть люди, серед них і молодь, але маємо велику віру в те, що ворог скоро відступить від нашої землі, тому що українці завжди віддавали і віддадуть своє життя за свободу і незалежність нашої держави. Тож давайте вшануємо пам'ять Героїв і Крут, і Героїв сьогодення хвилиною мовчання….».

Переглядів: 74 | Додав: Gutcman | Рейтинг: 0.0/0