Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Грудень » 25 » Благодійна акція «Подаруй свято»
13:47
Благодійна акція «Подаруй свято»


Ще зовсім трішки і ми будемо зустрічати Новий рік. Кожен знаходиться в очікуванні прекрасної миті новорічних свят, особливо їх чекають діти. Учні Рівненського професійного ліцею подарували таке свято дітям Обласної дитячої лікарні.

23.12.2013 за сприяння учнівського самоврядування Рівненського професійного ліцею  в відділенні дитячої онкогематології було проведено благодійну акцію «Подаруй свято». 

Мета заходу полягає в залученні уваги учнівської молоді до проблем лікування дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні в онкологічному відділенні. Акція передбачає надання допомоги та уваги дітям даної категорії.

В рамках акції було підготовано Новорічну програму. На даному заході відбувався виступ Діда мороза та Снігуроньки. Діти з радістю зустрічали основних героїв дійства, очікуючи подарунків та можливості отримати фото на пам'ять. Для дітей було організовано театральну постановку за мотивами казки «12 місяців». 

За сюжетом казки: «Одного разу холодним зимовим вечором, коли добра господиня собаку з дому не вижене, зла мачуха відправила свою пасербицю в ліс, щоб та набрала кошик пролісків. Бідній дівчинці нічого не залишалося робити, як відправитися виконувати примху мачухи ...». В програму також входило поздоровлення гурту колядники який з задоволенням слухали не лише діти, але й батьки.

Всі діти були задоволені святковим дійством та отримали подарунки від Діда мороза

Переглядів: 181 | Додав: Gutcman | Теги: «Подаруй свято» | Рейтинг: 0.0/0