Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Березень » 28 » Благодійна акція «Чотирилапий друг».
15:40
Благодійна акція «Чотирилапий друг».

26.03.2014 року учнівське самоврядування Рівненського професійного ліцею провело благодійну акцію «Чотирилапий друг».

Бездомними вони стали з вини людини, адже більшість з них - колишні домашні улюбленці та їх нащадки. Життя в умовах міста є небезпечним для чотирилапих, а життя в притулку сповнене самотності і туги.

По-різному потрапляють тварини до майбутнього притулку: часто їх привозять самі господарі, які не можуть більше доглядати за твариною; або власникам тварини просто не хочеться лікувати тяжко хворого вихованця; деяких собак, поранених і покалічених, знаходять на вулицях.

Нерідко буває, що привозять бездомних тварин, які потрапили під машину і потребують термінового лікування. Власне, лікування потребують всі тварини, які потрапляють до громадської організації «Під Егідою». Потім новоприбулих тварин щеплюють, стерилізують, виходжують і намагаються знайти для них нових господарів.

Ось це і виявляється, напевно, найскладнішим завданням. І не тому, що люди не хочуть брати тварин; бажаючі є, просто потрібно те, що сьогодні прийнято називати «маркетингом» - умінням звести людину і тварину, які потребують один одного.

Співробітники притулку освоїли і цю «мудровану» науку. В організації «Під Егідою» працює свій сайт, на якому розміщені фотографії тварин, і можна знайти всю цікаву інформацію для майбутніх власників, включаючи породу, вік, зріст і стать тварини, а також відомості про щеплення, характері і здоров'я майбутнього домашнього вихованця. www.help-animals.rv.ua

Кожен може допомогти!

Притулок знаходиться на етапі будівництва, догляд за тваринами сьогодні потребує підтримки небайдужих людей - громадська організація продовжує існувати тільки на добровільні пожертвування, і потребує будь-якої допомоги.

Якщо ви дуже зайнята людина, можна надати притулку фінансову допомогу. Як це зробити, детально описано на сайті організації.

Притулку постійно потрібні медикаменти, різні теплі речі, послуги з прибирання території притулку, ремонту вольєрів, транспортування тварин, допомоги у виготовленні рекламної продукції і т.д.

Покинутих тварин у Рівному знаходять практично кожен день. Але якщо бездомні собаки звикли жити на вулиці, то домашнім вихованцям необхідна допомога людей. "Дворняжки знають, де знаходиться розсипане сміття, вони збиваються в зграї. Викинуті ж собаки бігають і шукають господаря. В зграю їх теж не візьмуть", - розповіла засновник Рівненської обласної громадської зоозахисної організації «Під Егідою» Тамара Анатоліївна.

Під час проведення акції учнівське самоврядування Рівненського професійного ліцею зібрало кошти для закупки риб’ячого жиру, спрею від кліщів "Барс", рукавичок та мисок для собак. Хотіли допомогти і по господарству, але через дощову погоду суботник не відбувся. Натомість учні познайомилися з побутом притулку та його мешканцями і висловили намір надалі брати участь в спільних благодійних проектах.

Переглядів: 155 | Додав: Gutcman | Рейтинг: 0.0/0