Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Жовтень » 07

4 жовтня Рівненський професійний ліцей  запрошував на освітянські гостини! Першокурсники презентували концертно-розважальну програму з нагоди Дня працівників освіти. Піднесений настрій свята увиразнювали дружні жарти, сценки, пародії на актуальні теми, пісенні виступи та танцювальні репризи. Особливу емоційну атмосферу подарували присутнім відеопривітання від учнівського самоврядування, фотопроєкт «Вони усміхаються» та конкурс «Таємниця твого обличчя». Дякуємо організаторам, учасникам та «винуватцям» Свята!

 

 

 

 

... Читати далі »

Переглядів: 58 | Додав: sekretlena | Дата: 07.10.2019

Міжнародний День захисту тварин в Рівненському професійному ліцеї пройшов спільно з представниками зоозахисту тварин, громадських діячів Алли Лосік та Галини Рудович. Це особливий день для всіх, хто по-справжньому любить, цінує і розуміє природу. Саме в цей день 85 років тому у Флоренції на Міжнародному конгресі прихильників руху на захист природи було прийнято рішення про святкування Дня захисту тварин з метою привернути увагу людства до проблем інших мешканців планети. Фауна нашої планети невпинно скорочується. У світі існує безліч речей, що загрожують майбутньому тварин, для яких, як і для нас, планета є домівкою. Щодня ми стикаємося з надмірним споживанням природних ресурсів, ... Читати далі »

Переглядів: 41 | Додав: sekretlena | Дата: 07.10.2019

02 жовтня в Рівненському професійному ліцеї пройшла відкрита виховна година на тему: «Дотримуйся правил дорожнього руху – збережи життя!», яку провів майстер виробничого навчання - Тетюшкін Олексій Геннадійович!

Проведення таких заходів в навчальних закладах є на сьогодні нагальною потребою, оскільки кожен з нас, не знаючи правил дорожнього руху, може потрапити у прикру ситуацію. Учні ліцею засвоїли правила поведінки на вулиці, пішоходних переходах та проїжджій частині дороги.

 

... Читати далі »

Переглядів: 45 | Додав: sekretlena | Дата: 07.10.2019

29 вересня 2019 року в Україні та світі відзначають 78-мі роковини страшної трагедії, яка відбулася у Бабиному Яру. Ця подія є однією з найтемніших сторінок історії України. Та про неї потрібно пам’ятати, адже саме так ми зможемо вшанувати пам’ять мільйонів жертв Голокосту.

Для того, щоб учні усвідомлювали важливість толерантного ставлення до інших народів, майстер виробничого навчання – Максимишин Василь Степанович провів тематичний захід до Дня пам’яті жертв Бабиного Яру.

 

... Читати далі »

Переглядів: 40 | Додав: sekretlena | Дата: 07.10.2019