Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Вересень » 04

Усіх причетних вітаємо з Днем знань та початком нового 2019 - 2020 навчального року! Урочиста лінійка, що відбулася 02 вересня 2019 року, пройшла під гаслом  «Рівненський професійний ліцей – це численні історії успіху його випускників!». Випускники різних років навчання, другокурсники і першокурсники, організатори та гості радо підтримали неформальну атмосферу свята. Автошоу та фотозона, незабутні моменти знайомств, зустрічей, спілкування!

Бажаємо учнівсько-педагогічному колективу Рівненського професійного ліцею, щоб 2019-2020 навчальний рік був щедрим на нові досягнення ... Читати далі »

Переглядів: 70 | Додав: sekretlena | Дата: 04.09.2019

З моменту проголошення незалежності України, в нашій країні відбулося багато радісних і сумних подій, ми створили і продовжуємо створювати нову історію молодої європейської країни.

Наша славна Україна,
щастя і наш рай!
Чи на світі є країна
Ще миліша за наш край?


І в щасливі, й злі години
Ми для неї живемо,
На Вкраїні й для Вкраїни

Будем ... Читати далі »

Переглядів: 53 | Додав: sekretlena | Дата: 04.09.2019

Після проголошення незалежності нашої країни, ми повернулися і до давнього національного символу – блакитно-жовтого прапора. Прапор - це честь держави. Синє небо над золотою нивою - ось який зміст вкладає нині в національні кольори кожен українець.

Урочисті заходи розпочалися на майдані Незалежності у Рівному 23 серпня. До святкування приєднався колектив Рівненського професійного ліцею.

Цього року учасниками заходу також стали люди, які 30 років тому були серед засновників «Народного ... Читати далі »

Переглядів: 63 | Додав: sekretlena | Дата: 04.09.2019