Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Квітень » 05

На світі так багато дитячих сердець, які позбавлені родинного тепла. Це найболючіша проблема нашого суспільства – діти-сироти. Вони не мають тієї надійної опори в житті, яка особливо важлива – батьківська підтримка та мамина ніжностЬ. Їх нема кому захистити від зла, яким переповнений наш світ. Кожна дитина – неповторний світ, маленька людина, яка довірливими очима дивиться на світ дорослих людей, який є дуже різний і який часто боляче ранить чисте дитяче серце. Дитина є безборонною перед лицем людської жорстокості.

І щоб хоч якось компенсувати відсутність благ, допомогти в міру своїх можливостей, соціальний пед ... Читати далі »

Переглядів: 120 | Додав: sekretlena | Дата: 05.04.2019

В рамках акції «Подаруй дитині часточку себе…», учні гуртожитку Рівненського професійного ліцею  на чолі з вихователями відвідали своїх підопічних в КЗ «Рівненський навчально – реабілітаційний центр». Спільно проведений час і праця залишили в серцях учнів і їх маленьких друзів море позитиву, посмішок і радості від зустрічі. Всі разом чекають на нові зустрічі наповнені емоціями і приємним спілкуванням.

Переглядів: 126 | Додав: sekretlena | Дата: 05.04.2019

30 березня 2019 року в місті Рівне відбулася гучна подія показу мод модного заходу Fashion Time. В рамках заходу був проведений святковий концерт та презентація колекцій одягу від ТМ Coccodrillo.

Учні Рівненського професійного ліцею під керівництвом майстра-перукаря Дарії Потапчук долучилися до цієї мега – події та працювали над образами моделей, показавши свої вміння та знання.

Переглядів: 110 | Додав: sekretlena | Дата: 05.04.2019