Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Березень » 28 » 18.03.2013 - 22.03.2013 - ТИЖДЕНЬ ЗДОРОВ’Я
12:34
18.03.2013 - 22.03.2013 - ТИЖДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

Тиждень здоров’я було розпочато з акції «Обміняй цигарку на цукерку». Метою проведення цієї акції було спрямування учнів на усвідомлення важливості діяти, а не чекати допомоги зі сторони. Акція проходила під час перерви, і всі охочі могли зробити обмін цигарки на цукерку. Дехто з курців навіть обіцяв переглянути свій спосіб життя та спробувати покинути шкідливу звичку. Результатом проведеної акції стало те, що цього дня декілька людей викурили на декілька цигарок менше, ніж зазвичай, тим самимавши собі здоровя. По завершенню весь «страшний врожай» цигарок було знищено.

Представник соціальної служби сімї, дітей та молоді Сторожук Наталія Василівна провела бесіду з елементами тренінгу на тему «Формування здорового способу життя. Профілактика вживання психоактивних речовин та ВІЛ/СНІДу». В рамках бесіди було продемонстровано короткометражний фільм «Мрія». В фільмі йшлося про життя молодої дівчини, у якої була мрія, але наркотики зруйнували її. Була також продемонстрована презентація на тему «Правда та міфи про наркотики», в якій було детально розглянуто статистичну ситуацію наркоманії в Україні, розповсюджені міфи про наркотики. На завершення було проведено вправу «10 заповідей здоровя». За умовами вправи учні склали список з 10 настанов до здорового способу життя.

Представник Рівненського відділення Всеукраїнської благодійної організації (ВБО) «Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ/СНІД» Іванов Дмитро Андрійович провів бесіду на тему «Україна та ВІЛ/СНІД». В бесіді було детально розглянуто поняття ВІЛ та СНІД, а також симптоми ВІЛ/СНІДу, способи проведення діагностики та повідомлено, де в Рівному можна пройти діагностику хвороби.

В рамках тижня здоровя практичним психологом ліцею Легенькою Юлією Вікторівною було проведено тренінгове заняття «Здоров’я — цінність нашого життя» (psy.rv.ua). Тренінг було проведено з метою формування свідомого ставлення до здорового способу життя, актуалізації пріоритетності здоров’я серед інших цінностей людини.

На завершення тижня заступником директора з навчально-виховної роботи Ліпіщук Лідією В’ячеславівною було проведено конкурс плакатів на тематику здорового способу життя.

Переглядів: 177 | Додав: Gutcman | Теги: ТИЖДЕНЬ ЗДОРОВ’Я | Рейтинг: 0.0/0