Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Грудень » 10 » 16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА
09:46
16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

Для учнів ліцею БЛАГОДІЙНОЮ організацією «МЕРЕЖА СТО ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ РІВНЕ» проведено семінар на тему : «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА» .

Україна приєдналася до акції “16 днів проти насильства” у 2001 році. Через рік заходи та ініціативи акції, проголошеної другим Всеукраїнським конгресом жінок, пройшли вже у 20 регіонах України, об’єднали 75 всеукраїнських громадських організацій та широке коло представників державних структур. Подібна активність свідчить про актуальність проблеми подолання насильства в нашій державі, пошук в громадах та владних структурах оптимального механізму реагування як на спільні соціальні проблеми, так і на конкретну людську біду.

МЕТА:

- привернення уваги учнів до актуальних для українського суспільства проблем, щодо подолання насильства в сім’ї та підвищення рівня обізнаності дітей із зазначених проблем;

- активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, установ та організацій різних форм власності щодо викорінення домашнього насильства;

-формування свідомості в учнів щодо нетерпимого ставлення до насильства;

- проведення інформаційних бесід з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми.

Переглядів: 25 | Додав: vikamishchak | Рейтинг: 5.0/1