Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів
1 2 3 ... 49 50 »

4 жовтня Рівненський професійний ліцей  запрошував на освітянські гостини! Першокурсники презентували концертно-розважальну програму з нагоди Дня працівників освіти. Піднесений настрій свята увиразнювали дружні жарти, сценки, пародії на актуальні теми, пісенні виступи та танцювальні репризи. Особливу емоційну атмосферу подарували присутнім відеопривітання від учнівського самоврядування, фотопроєкт «Вони усміхаються» та конкурс «Таємниця твого обличчя». Дякуємо організаторам, учасникам та «винуватцям» Свята!

 

 

 

 

... Читати далі »

Переглядів: 9 | Додав: sekretlena | Дата: 07.10.2019

Міжнародний День захисту тварин в Рівненському професійному ліцеї пройшов спільно з представниками зоозахисту тварин, громадських діячів Алли Лосік та Галини Рудович. Це особливий день для всіх, хто по-справжньому любить, цінує і розуміє природу. Саме в цей день 85 років тому у Флоренції на Міжнародному конгресі прихильників руху на захист природи було прийнято рішення про святкування Дня захисту тварин з метою привернути увагу людства до проблем інших мешканців планети. Фауна нашої планети невпинно скорочується. У світі існує безліч речей, що загрожують майбутньому тварин, для яких, як і для нас, планета є домівкою. Щодня ми стикаємося з надмірним споживанням природних ресурсів, ... Читати далі »

Переглядів: 5 | Додав: sekretlena | Дата: 07.10.2019

02 жовтня в Рівненському професійному ліцеї пройшла відкрита виховна година на тему: «Дотримуйся правил дорожнього руху – збережи життя!», яку провів майстер виробничого навчання - Тетюшкін Олексій Геннадійович!

Проведення таких заходів в навчальних закладах є на сьогодні нагальною потребою, оскільки кожен з нас, не знаючи правил дорожнього руху, може потрапити у прикру ситуацію. Учні ліцею засвоїли правила поведінки на вулиці, пішоходних переходах та проїжджій частині дороги.

 

... Читати далі »

Переглядів: 4 | Додав: sekretlena | Дата: 07.10.2019

29 вересня 2019 року в Україні та світі відзначають 78-мі роковини страшної трагедії, яка відбулася у Бабиному Яру. Ця подія є однією з найтемніших сторінок історії України. Та про неї потрібно пам’ятати, адже саме так ми зможемо вшанувати пам’ять мільйонів жертв Голокосту.

Для того, щоб учні усвідомлювали важливість толерантного ставлення до інших народів, майстер виробничого навчання – Максимишин Василь Степанович провів тематичний захід до Дня пам’яті жертв Бабиного Яру.

 

... Читати далі »

Переглядів: 4 | Додав: sekretlena | Дата: 07.10.2019

Усі ми родом із дитинства. У кожного існують перші спогади про тепло маминих рук, про бабусині казки на ніч, про татові жарти і сімейні свята. Ці спогади залишаються з нами протягом усього життя. Важко уявити, що відчуває маленька дитина, від якої відмовились батьки. Безпорадна крихітка залишається наодинці з жорстоким навколишнім світом, у якому так мало любові, турботи…

Учні ліцею відвідали малят у дитячому будинку. Створили радісну атмосферу іграми, міні дискотекою, провели заняття про осінь, зробили аплікацію чарівного дерева.

... Читати далі »

Переглядів: 9 | Додав: sekretlena | Дата: 26.09.2019

Соціальним педагогом Рівненського професійного ліцею було проведено бесіди, акції, тренінги та організовано зустрічі із представниками:

1. Управління юстиції, ювенальної поліції, інспекторами ювенальної превенції, патрульної поліції з темою: «Булінг - адміністративне правопорушення».

2. Бесіда на тему «Булінгу-НІ» проведена, представником громадської організації «Чайка».

3. Рівненським консультаційним центром «НАДІЯ». Тема лекції «Наслідки булінгу».

Лідерами учнівського самоврядування проведено акцію: «Зупинимо булінг разом» . ... Читати далі »

Переглядів: 17 | Додав: sekretlena | Дата: 24.09.2019

12.09.2019 року представниками з управління юстиції, ювенальної поліції, інспекторами ювенальної превенції, патрульної поліції, для учнів Рівненського професійного ліцею було проведено бесіду на тему: «Булінг».

Булінг— це агресивна свідома поведінка однієї дитини (або групи) стосовно іншої, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском та є гострою проблемою сучасності.

Представники розповіли про відповідальність за булінг згідно з ст. 173-4 Кодексу України пр ... Читати далі »

Переглядів: 16 | Додав: sekretlena | Дата: 16.09.2019

Усіх причетних вітаємо з Днем знань та початком нового 2019 - 2020 навчального року! Урочиста лінійка, що відбулася 02 вересня 2019 року, пройшла під гаслом  «Рівненський професійний ліцей – це численні історії успіху його випускників!». Випускники різних років навчання, другокурсники і першокурсники, організатори та гості радо підтримали неформальну атмосферу свята. Автошоу та фотозона, незабутні моменти знайомств, зустрічей, спілкування!

Бажаємо учнівсько-педагогічному колективу Рівненського професійного ліцею, щоб 2019-2020 навчальний рік був щедрим на нові досягнення ... Читати далі »

Переглядів: 22 | Додав: sekretlena | Дата: 04.09.2019

З моменту проголошення незалежності України, в нашій країні відбулося багато радісних і сумних подій, ми створили і продовжуємо створювати нову історію молодої європейської країни.

Наша славна Україна,
щастя і наш рай!
Чи на світі є країна
Ще миліша за наш край?


І в щасливі, й злі години
Ми для неї живемо,
На Вкраїні й для Вкраїни

Будем ... Читати далі »

Переглядів: 16 | Додав: sekretlena | Дата: 04.09.2019

Після проголошення незалежності нашої країни, ми повернулися і до давнього національного символу – блакитно-жовтого прапора. Прапор - це честь держави. Синє небо над золотою нивою - ось який зміст вкладає нині в національні кольори кожен українець.

Урочисті заходи розпочалися на майдані Незалежності у Рівному 23 серпня. До святкування приєднався колектив Рівненського професійного ліцею.

Цього року учасниками заходу також стали люди, які 30 років тому були серед засновників «Народного ... Читати далі »

Переглядів: 14 | Додав: sekretlena | Дата: 04.09.2019