Вітаю Вас, Гість

Актуально для майбутніх учасників ЗНО

 

З  01 лютого 2021 розпочалась реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року. Кожній особі, яка планує брати участь в ЗНО потрібно зробити 4 кроки.

 

І крок.  Заповнити заяву реєстраційну картку

-        Самостійно або за допомогою осіб, відповідальних за здійснення реєстрації, необхідно cформувати заяву реєстраційну картку, скориставшись спеціальним сервісом, на сайті УЦОЯО https://zno.testportal.com.ua/registration. Випускники закладів загальної середньої освіти, учні (студенти) закладів профтехосвіти і студенти закладів вищої освіти І-ІІ р.а., які здаватимуть ДПА у поточному році, реєструються за місцем навчання.

-        Випускники минулих років можуть звернутись у пункти реєстрації за консультацією. Контактний телефон: 0362649669.

 

  ІІ крок.   Сформувати пакет реєстраційних документів

1) роздрукувати реєстраційну-картку та вклеїти дві фотокартки 3Х4;

2) копію документа, що посвідчує особу: ІD картки або 1 ст. паспорта, завірену особистим підписом;

3) копію документа про здобуття повної загальної середньої освіти (для випускників попередніх років);

4) додаткові документи за потреби:

•        для створення особливих умов (оригінал висновку закладу охорони здоров’я форми 086-3/о);

•        при зміні прізвища (копію документа про зміну прізвища);

•        щодо участі у додатковій сесії (заяву, а також підтвердження про навчання чи перебування за кордоном під час проведення основної сесії);

•        нотаріально завірений переклад українською мовою документів (у разі надання документів іноземною мовою).

 

ІІІ крок.   Надіслати пакет реєстраційних документів

Готовий комплект реєстраційних документів:

1)      випускники закладів ЗСО, учні закладів профтехосвіти, студенти закладів вищої освіти І-ІІ р.а. подають комплекти документів до свого закладу освіти. До 01.03.2021  р. вони повинні бути надіслані до ЛРЦОЯО.

 

Продовження додатка

2)      Випускники попередніх років самостійно надсилають пакет документів на адресу Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти (вул. Шевченка, 116 корп.2, м. Львів, 79039) рекомендованим листом до 05.03.2021 (за відтиском поштового штемпеля).

 

IV крок:  Отримати відповідь від регіональних центрів

           Завершенням успішної реєстрації є надісланий абітурієнту Сертифікат ЗНО-2021.

          Учасник може отримати відмову, якщо комплект документів був сформований некоректно. Такий учасник повинен виправити недоліки та надіслати до регіонального центру новий пакет документів до 05.03.2021  (за відтиском поштового штемпеля).

Контакти ЛРЦОЯО:

www.lv.testportal.gov.ua – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти

 (032) 2422660 – телефон гарячої лінії ЛРЦОЯО.

 

Не відкладайте реєстрацію до останніх днів!

Додаток

до листа РОІППО

від 25.02.2020 №01-12/211

Щодо запрошень на пробне ЗНО-2020

Запрошення-перепустки на пробне ЗНО будуть на інформаційних сторінках учасників 02.03.2020.

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти визначив заклади, які працюватимуть пунктами пробного ЗНО, та здійснив розподіл учасників пробного ЗНО.

Із 02 березня 2020 року учасники пробного ЗНО з Волинської, Львівської та Рівненської області можуть роздрукувати запрошення-перепустку для участі у пробному тестуванні, яке розміщено на "Інформаційній сторінці учасника ПЗНО" (логін та пароль доступу учасники отримали під час реєстрації) сайту ЛРЦОЯО http://lv.testportal.gov.ua. У запрошенні-перепустці вказані адреси пунктів проведення пробного ЗНО.

Нагадуємо, що допуск учасників у пункти проведення пробного ЗНО здійснюється за наявності документа, що посвідчує особу (паспорта чи свідоцтва про народження), запрошення-перепустки з 10:15 до 10:50.

Календар пробного ЗНО-2020

21 березня 2020 року - українська мова і література

28 березня 2020 року - історія України, математика, іноземні мови, географія, фізика, хімія, біологія. 

Кожен крок - це крок до успіху!


Додаток

до листа РОІППО

від 22.01.2020 № 01-12/100

А ти вже зареєструвався на ПРОБНЕ?

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє, що 24 січня 2020 року збігає термін реєстрації на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Нагадуємо, що участь у пробному тестуванні - це можливість попрацювати в атмосфері, максимально наближеній до основної сесії ЗНО 2020, здобути досвід роботи з тестовими зошитами і бланками відповідей, впоратись із завданнями вчасно та  оцінити рівень своєї підготовки.

Досвід показує, що учасники, які брали участь у пробному тестуванні, почувались більш впевнено в пунктах проведення ЗНО під час  основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. 

Не гайте часу, заходьте на сайт ЛРЦОЯО http://lv.testportal.gov.ua та реєструйтеся!

 


Про хід реєстрації на пробне  ЗНО - 2020

На виконання плану роботи, п.2.3 "Інформування учнівської та педагогічної громадськості закладів освіти про умови реєстрації на участь у пробному і основному ЗНО - 2020", спільного наказу Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 27.09.2019 №371/118-о "Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році" нагадуємо, що триває реєстрація на пробне зовнішнє оцінювання - 2020. 

Реєстрація на пробне ЗНО завершується 24.01.2020.

 


Додаток

до листа РОІППО

від 30.10.2019 № 01-11/922

 

Плануєте здобути повну загальну середню освіту у 2020 році? Слід проходити ЗНО-2020? Не знаєте чи справитеся і як все має відбуватись?

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти пропонує вам ознайомитись з процедурою зовнішнього незалежного оцінювання під час ПРОБНОГО ЗНО та йти на основну сесію ЗНО впевнено!

Радимо скористатись можливістю та пройти процедуру проведення зовнішнього незалежного оцінювання від А до Я.

Зареєструйтесь з 03 по 24 січня 2020 року на сайті www.lv.testportal.gov.uа!

Терміни проведення пробного ЗНО-2020:

            21.03.2020 - українська мова та література;

28.03.2020 – біологія, географія, історія України, математика, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, фізика хімія.

Більше інформації про проведення пробного ЗНО розміщено в розділі «Сфера діяльності» «Пробне ЗНО» на сайті Львівського РЦОЯО - www.lv.testportal.gov.ua або на сайті Українського центру оцінювання якості освіти – www.testportal.gov.ua

Пам’ятайте, що участь у пробному ЗНО – це лише підготовка!

 

          Додаткова інформація: 

          www.testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти; 

          http://www.lv.testportal.gov.ua/ – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти; 

          0322422660 – гаряча лінія Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.


Додаток

до листа РОІППО

від 18.10.2019 №01-11/886

ДЛЯ ТИХ, ХТО ЦІКАВИТЬСЯ НОВАЦІЯМИ ЗНО!

1. Терміни  проведення ЗНО-2020  (наказ МОН від 11.05.2019 №635):

  • реєстрація з 03 лютого до 24 березня 2020 року;

  • основна сесія з 21 травня до 16 червня 2020 року;

  • додаткова сесія – 25 червня до 17 липня 2020 року.

2. Учасники ЗНО зможуть обирати предмети з переліку : українська мова і література, історія України, математика, біологія, хімія, фізика, географія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

3 . Кожен учасник ЗНО матиме змогу скласти тест не більше, як із чотирьох предметів.

4. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів: з української мови і літератури (українська мова), з математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) та третього предмета (із переліку предметів ЗНО) за вибором випускників та учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної освіти та вищої освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти в 2020 році зараховуватимуть  як результати державної підсумкової атестації (ДПА).

5. Тестові матеріали для зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії будуть перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

6. Для участі в конкурсі на навчання у заклади вищої освіти України абітурієнти зможуть подати Сертифікат ЗНО 2017, 2018, 2019 та 2020 років (окрім результатів ЗНО з іноземних мов) (р. VII Умов прийому).

7. Результати з іноземних мов прийматимуть до розгляду у приймальні комісії лише у Сертифікатах 2018, 2019 та 2020 року.

8. Абітурієнти матимуть право подати до п’яти заяв (на місця державного та регіонального замовлення) (п.1 р.VI  Умови прийому).

9. Розширено перелік спеціальностей для вступу на магістратуру на які необхідно буде проходити єдиний вступний іспит (Умови прийому).

         Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує майбутніх абітурієнтів відвідати наш сайт www.lv.testportal.gov.ua і скористатись матеріалами для підготовки до ЗНО: програми ЗНО, характеристики сертифікаційних робіт ЗНО 2020 року та пройти он-лайнове тестування тощо.  

        

         Додаткова інформація:

              www.testportal.gov.ua  – сайт Українського центру оцінювання якості освіти;

              http://www.lv.testportal.gov.ua/ – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти;

              0322422660 – гаряча лінія Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.