Вітаю Вас, Гість

Підготовку кваліфікованих робітників у Рівненському професійному ліцеї  здійснюють 19 викладачів та 29 майстрів виробничого навчання. З них, мають педагогічні звання «викладач-методист» - 5 чоловіки, «старший викладач» - 3 чоловіки, «майстер виробничого навчання ІІ категорії» - 5 чоловік, «майстер виробничого навчання І категорії» - 3 чоловіки. Крім того, з учнями ліцею працюють три вихователі гуртожитку, два керівники гуртків та два бібліотекарі. А саме:

Литвинчук Микола Аркадійович, викладач спецдисциплін машинобудівного профілю.
Трофимчук Петро Сергійович, майстер виробничого навчання з професії «Верстатник широкого профілю».
Максимишин Василь Степанович, майстер виробничого навчання з професії «Верстатник широкого профілю».
Матвійчук Олександр Андрійович, викладач спецдисциплін з професії «Електрогазозварник».
Корніюк Андрій Васильович, майстер виробничого навчання з професії «Електрогазозварник».
Кушнір Юрій Олександрович, майстер виробничого навчання з професії  «Електрогазозварник».
Костюкевич Іван Гнатович, викладач спецдисциплін електротехнічного профілю.
Корнійчук Наталія Вікторівна,  майстер виробничого навчання з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».
Гурінчук Станіслав Федорович, майстер виробничого навчання з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».
Маркушин Олексій Геннадійович, викладач спецдисциплін в групах підготовки слюсарів з ремонту автомобілів.
Порадюк Олег Сергійович, викладач спецдисциплін в групах підготовки слюсарів з ремонту автомобілів.
Тетюшкін Олексій Геннадійович, викладач спецдисциплін в групах підготовки водіїв автотранспортних засобів, майстер виробничого навчання з професії «Слюсар з ремонту автомобілів».
Савчук Саватій Андрійович, майстер виробничого навчання з професії «Слюсар з ремонту автомобілів».
Усик Сергій Феодосійович, майстер виробничого навчання з професії «Слюсар з ремонту автомобілів».
Холодько Микола Іванович, майстер виробничого навчання з професії «Слюсар з ремонту автомобілів».
Боліщук Юрій Степанович, майстер виробничого навчання з професії «Слюсар з ремонту автомобілів».
Переходько Василь Вікторович, майстер виробничого навчання з професії "Слюсар з ремонту автомобілів".
Ляшук Юрій Васильович, викладач спецдисциплін з професії «Слюсар з ремонту автомобілів».
Фідрус Борис Юрійович, майстер виробничого навчання з практичного водіння.
Пасюта Олександр Маркович, майстер виробничого навчання з практичного водіння.
Псарьов Іван Володимирович, майстер виробничого навчання з практичного водіння.
Мовчанюк Максим Олександрович, майстер виробничого навчання з практичного водіння.
Радчук Микола Вікторович, майстер виробничого навчання  з професії «Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування (на автомобільному транспорті)».
Шукалюк Галина Петрівна, викладач предмета "Охорона праці".
Міщак Вікторія Вікторівна, викладач спецдисциплін інформаційного профілю.
Логвин Олена Степанівна, майстер виробничого навчання з професії "Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин".
Глух Дарія Володимирівна, майстер виробничого навчання з професії "Оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин".
Руда Олена Богданівна, викладач спецдисциплін інформаційного профілю.
Холодько Ліна Степанівна, викладач спецдисциплін інформаційного профілю.
Іськович Руслана Романівна, викладач спецдисциплін в групах підготовки перукарів.
Іськович Ольга Олександрівна,  викладач спецдисциплін в групах підготовки перукарів.
Помаранська Наталія Євгенівна, викладач спецдисциплін в групах підготовки перукарів.
Марчук Наталія Святославівна, викладач економічних дисциплін.
Яценя Ганна Анатоліївна, майстер виробничого навчання з професії "Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник"
Стаднюк Валентина Федорівна, майстер виробничого навчання з професії «Перукар».
Ніколаєва Ольга Борисівна, майстер виробничого навчання з професії «Перукар».
Кравчук Наталія Степанівна, майстер виробничого навчання з професії «Перукар».
Марущак Тетяна Миколаївна, майстер виробничого навчання з професії «Перукар».
Рогашевська Олена Дмитрівна, майстер виробничого навчання з професії «Перукар».
Андрушко Ірина Василівна, майстер виробничого навчання з професії «Перукар».
Колодич Даниїла Іванівна, майстер виробничого навчання з професії «Перукар».
Кузьмич Ігор Петрович, викладач суспільних дисциплін.
Дубнюк Анатолій Олексійович, керівник фізвиховання, викладач предмету «Фізична культура».
Процюк Борис Анатолійович, викладач предмету «Фізична культура».
Родзін Юрій Петрович, керівник гуртка.
Непеляк Алла Миколаївна, керівник гуртка.
Чумак Ольга Миколаївна, вихователь гуртожитку.
Омельчук Наталія Анатоліївна, вихователь гуртожитку.
Когут Оксана Олександрівна, вихователь гуртожитку.
Радзівіл Богдана Василівна, вихователь гуртожитку.
Семенюк Світлана Дмитрівна, завідувач бібліотекою.
Снитюк Тамара Віталіївна, практичний психолог.
Пастух Руслана Василівна, соціальний педагог.