Вітаю Вас, Гість

Самоврядування ліцею

 

Новини самоврядування

Кохання – то найкраще почуття!
Воно не має меж, воно безкрає!
З любові починається життя,
Вона усе найкраще починає!
Це від любові сонячно стає,
Душа аж до зірок увись несеться.
Якщо кохання в серці в тебе є,
То все чарівним і легким здається.


14.02.2017р. в актовій залі Рівненського професійного ліцею відбулася конкурсно- розважальна програма «Кохання з першого погляду». Де учні танцювали, висловлювали свої думки ,змагались в різних конкурсах, та не посоромились відкрито показати свої симпатії, за що і були нагороджені квитками до кінотеатру.

 

 


06.02.2017 р. було проведено збори учнівського самоврядування, на яких передано повноваження президента учнівського самоврядування Ляшук Анні.

 

 

 

 

 

 

 


26.12.2016 року в Рівненському професійному ліцей,було проведено патріотичну,благодійну акцію «Підтримай дітей героїв АТО. Учнівське самоврядування передало іграшки для дітей учасників АТО через благодійну організацію «УКРОП».

 

 

 

 

 

 


22.12.2016 року в актовому залі ліцею відбувся святковий захід з нагоди новорічних свят. Учні ліцею  підготували та втілили в реальність казкову феєрію новорічних подій. Захід був наповнений піснями, танцями, казковим дійством, супроводжувався  новорічним настроєм та душевним запалом.

 


В рамках благодійної акції "Святий Миколай до всіх дітей завітай" учні Рівненського професійного ліцею відвідали вихованців комунальних закладів:  «Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини»  та «Рівненський обласний навчально-реабілітаційний центр» Рівненської обласної ради, в якому виховуються діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування та соціально не забезпечених сімей.

Учні ліцею з радістю передали своїм маленьким підопічним подарунки від Святого Миколая.

 

 

 

 


Міс Перлина ліцею 2016

24 листопада 2016 року відбувся конкурс Міс Перлина ліцею 2016. У конкурсі брали участь учні груп №8, №9, №10, №11, №12, №13. Переможницею стала учениця групи №12 Довгалюк Вікторія.


Міжнародний день студентів

   

  Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь. Міжнародний день солідарності студентів, який відзначається у всьому світі щорічно 17-го листопада, яскраве тому підтвердження.  День студента найкраще свято всієї учнівської молоді. Радісно і весело пройшло воно у Рівненському професійному ліцеї. В актовому залі відбулась музично-розважальна програма до Дня студента. Учні ліцею змогли продемострувати всі свої таланти і здібності, показати своє бачення на студенське життя. З вітальним словом до учнівської молоді ліцею звернулись директор Пачебула В.Й. та  лідери учнівського самоврядування.


Учнівське самоврядування прийняло участь в акції до Дня захисника України. Студенти створювали привітальні листівки для учасників зони АТО.


Учнівське самоврядування Рівненського професійного ліцею змогло підняти національний, патріотичний дух нашого закладу за допомогою проведення акції « Україна – єдина». Учні нашого ліцею не лишались осторонь подій, а брали активну участь в її проведенні, що стало неймовірною радістю для всіх.


Покликання  Ваше – навчати

 (Це хобі- писати вірші).

На крилах дітей піднімати,

Бо вчитель – це скульптор душі.

Він ласкою мусить зігріти,

Добром напоїти серця,

І вірно, безмежно любити.

Ось вчительська мудрість уся.

З найкращими побажаннями звернулись учні Рівненського професійного ліцею до своїх викладачів з нагоди Дня працівника освіти, який відбувся  29.09.2016 року в приміщені актової зали. Саме там вони змогли проявити всі свої вміння, показати свій талант, та віддячити викладачів піснями, красивими віршами  та сценками.


21 .09.2016р. в актовій залі Рівненського професійного ліцею було проведено звітно-виборчу конференцію учнівського самоврядування.

   Президент УС Колцун Ірина розповіла учням першого курсу  про те чим займається учнівське самоврядування, яка мета його створення та завдання. Цю інформацію було подано у вигляді відео- звітності роботи  за 2015-2016 н.р.

  Також було проведено голосування, в якому взяли участь всі представники груп.

  Було обрано віце президента. Ним стала Ляшук Анна.

  Прем’єром обрано Антикало Дениса.

  Віце-прем’єром обрано Томіна Михайла.

  Секретарем обрано Ніколюка Юрія.

  Загальним голосуванням обрано уряд і прес-центр.


1 вересня 2016 року  у всіх закладах відбувся день знань. Звісно ми теж не могли його оминути. Учні нашого ліцею постарались на славу. Взяли активну участь у святі а саме: співали, декламували вірші. Найвражаючим для них стало випускання гелевих  блакитно-жовтих кульок у повітря, що стало символом нового початку у всіх починаннях.


Вже загальнодержавною стала тенденція розфарбовування сірих об’єктів у синьо-жовті кольори. З метою підняття національного патріотичного духу та символічного демонстрування цілісності нашої держави учні Рівненського професійного ліцею, які неодноразово були ініціаторами патріотичних акцій організували ще один такий захід.

Учні розфарбовували міст, що знаходиться неподалік ліцею у патріотичні кольори. Вони вважають, що дана акція допоможе об’єднати схід та захід адже глибоко переконані, що у єдності перемога!

 


За участю учнівського самоврядування Рівненського професійного ліцею були проведені заходи до Дня пам'яті та примирення і 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Учні взяли участь у літературно-музичній композиції «Встеляйте квітами дороги - бійцям, що мир несли в наш край», поклали квіти до дванадцятиметрового пам'ятника жертвам німецького фашизму та провели акцію "Маки пам'яті" з метою нагадати та увічнити пам'ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни.Не із сторінок стародавніх літописів і не з легенд та переказів увірва­лось у наше життя це лячне і моторошне слово... Чорнобиль. Слово це ста­ло символом горя і страждань покинутих домівок, розорених гнізд, здича­вілих звірів. Важким колесом «прокотилась» Україною аварія на Чорно­бильській атомній електростанції.

У пам’ять 30-ї річниці вибуху на Чорнобильській АЕС у Рівненський професійний ліцей було запрошено ліквідатора аварії на ЧАЕС Ольховика Віктора Георгійовича та спільно з учнями закладу проведено годину спілкування «Проблема Чорнобиля – це біль України».

 

 

 

 


Учнівське самоврядування щиро вітає всіх працівників, учнів, випускників та ветеранів праці з 50-річчям Рівненського професійного ліцею.

Найщиріші побажання здоров'я, щастя, добробуту прийміть ветерани ліцею. Працівникам же бажаємо творчої наснаги та успіхів! Нехай Ваш досвід і професіоналізм, величезний творчий та інтелектуальний потенціал у справі підготовки фахівців та виховання молоді і надалі служитиме зміцненню нашого ліцею. Випускникам у свою чергу зичимо займатися добрими справами, знайти себе у професійному плані, зміцнювати і підтримувати авторитет і славу навчального закладу.

 

 

 


З 21 по 25 березня у Рівненькому професійному ліцеї був проведений Тиждень Здоров’я.

В рамках святкування Тижня Здоров’я було організовано такі заходи:

  • Конкурс плакатів на тему «Ми за здоровий спосіб життя»;
  • За підтримки християнського консультаційного центру «Надія» було проведено виховну годину на тему « Правда про тютюнопаління»;
  • Акція «Обміняй цигарку на цукерку».

Усі учні та працівники Рівненського професійного ліцею взяли активну участь у проведенні Тижня Здоров’я.

 

 

 


 

Напередодні новорічних свят учні Рівненського професійного ліцею дарують частинку любові та тепла, для тих хто на даний момент далеко від своїх домівок.

Як знак того, що ми не забуваємо наших солдат ми хочемо підтримати бойовий дух воїнів новорічними листівками. Ми сподіваємося, що ці привітання зуміють подарувати трішки тепла та усмішок на їхніх обличчях.

Новорічні листівки були передані через  благодійну організацію "Фонд Руєвит".

 

 

 


Рівненський професійний ліцей приняв участь у патріотичній благодійній акції "Підтримай героя - подаруй йому оберіг". Учнівське самоврядування передало патріотичні браслети  учасникам АТО через благодійну організацію "Фонд Руєвит". Маємо надію, що вони подарують не лише тепло, але й надію на мирну незалежну державу.

 

 

 

 

 


17 листопада відбувся Міжнародний день студента, в якому Рівненський професійний ліцей прийняв активну участь.

 В нашому актовому залі відбувся розважальний вечір, в якому були присутні всі групи нашого навчального закладу. Учні змогли вміло продемонструвати всі свої таланти, показати своє бачення студентського життя та трішки повернулися в дитинство.  Адже, день студента це найкраще свято всієї учнівської молоді.

Також з вітальними словами та найкращими побажаннями до учнів Рівненського професійного ліцею звернувся директор навчального закладу Пачебула В.Й. та лідери учнівського самоврядування.

 

 

 


У нашому Рівненському професійному ліцеї проводились спортивно-розважальні змагання «Козацькі забави».

Слід відмітити, що в нашому ліцеї, навчаються дуже позитивні та спортивні студенти. Боротьба проходила між хлопцями та дівчатами. У  ході розваг наші юні козаки та козачки, показали свою силу та кмітливість. Хтось став сильнішим у перетягуванні канату, а хтось кмітливішим та переміг у конкурсі «втеча з полону» .

Активну участь приймали не тільки студенти, а й наші чудові педагоги, які разом з студентами брали активну участь в різних конкурсах. По закінченню свята усі команди отримали грамоти та призи як за перемогу, так і за  активну участь.

Усі присутні із задоволенням спостерігали за святом .Та залишилися із гарним настроєм!

 

 

 


Учні   Рівненського професійного ліцею на честь дня Захистника України долучилися до Всеукраїнської акції ”Браслети нескорених”.

Так, учням пропонують плести браслети у національних синьо-жовтих кольорах, як символ єдності, взаєморозуміння та підтримки, як уособлення нескореності та незламності українського духу, захисту від зовнішнього агресора.

Наші хлопці та дівчата не лише показали свої навики з плетіння патріотичних браслетів, але й підтримали наших воїнів АТО в цей складний час. Ми долучились до акції щоб підтримати захисників своєю сумлінною працею, підтримати їх бойовий дух та сприяти вихованню патріотичних почуттів у молодого покоління.

 

 

 

 


24 вересня в приміщенні актового залу Рівненського професійного ліцею відбулася звітно-виборча конференція учнівського самоврядування.

Президент УС Жолобчук Олексій Павлович ознайомив першокурсників із структурою самоврядування, його метою і завданням.

Також відбулося голосування, в якому взяли участь представники від усіх груп.

Було обрано віце-президента. Ним стала Колцун Ірина Миколаївна.

Прем’єром обрано Сисюк Катерину Юріївну

Віце-прем’єром обрано Мордікова Романа Васильовича

Секретарем обрано Юфімчук Вероніку Констянтинівну

Загальним голосуванням обрано уряд і прес-центр.

 


З 10 вересня у Рівненському професійному ліцеї проходить акція "Твоя іграшка - його життя".

Мета акції: в ліцеї учні збирають м'які іграшки, книги, пазли, які потім будуть передані дітям, які постраждали на території де проходить антитерористична операція.