Вітаю Вас, Гість22 березня 2103 року відбувся щорічний конкурс «Міс профтехосвітяночка – 2013». Рівненський професійний ліцей представляла учениця групи № 12 «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник» Лінік Марія. За результатами всіх конкурсів та рішенням журі Марія стала переможницею конкурсу та отримала титул «Міс профтехосвітяночка – 2013»

Тиждень здоров’я було розпочато з акції «Обміняй цигарку на цукерку». Метою проведення цієї акції було спрямування учнів на усвідомлення важливості діяти, а не чекати допомоги зі сторони. Акція проходила під час перерви, і всі охочі могли зробити обмін цигарки на цукерку. Дехто з курців навіть обіцяв переглянути свій спосіб життя та спробувати покинути шкідливу звичку. Результатом проведеної акції стало те, що цього дня декілька людей викурили на декілька цигарок менше, ніж зазвичай, тим самим додавши собі здоровя. По завершенню весь «страшний врожай» цигарок було знищено.

Представник соціальної служби сімї, дітей та молоді Сторожук Наталія Василівна провела бесіду з елементами тренінгу на тему «Формування здорового способу життя. Профілактика вживання психоактивних речовин та ВІЛ/СНІДу». В рамках бесіди було продемонстровано короткометражний фільм «Мрія». В фільмі йшлося про життя молодої дівчини, у якої була мрія, але наркотики зруйнували її. Була також продемонстрована презентація на тему «Правда та міфи про наркотики», в якій було детально розглянуто статистичну ситуацію наркоманії в Україні, розповсюджені міфи про наркотики. На завершення було проведено вправу «10 заповідей здоровя». За умовами вправи учні склали список з 10 настанов до здорового способу життя.

Представник Рівненського відділення Всеукраїнської благодійної організації (ВБО) «Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ/СНІД» Іванов Дмитро Андрійович провів бесіду на тему «Україна та ВІЛ/СНІД». В бесіді було детально розглянуто поняття ВІЛ та СНІД, а також симптоми ВІЛ/СНІДу, способи проведення діагностики та повідомлено, де в Рівному можна пройти діагностику хвороби.

В рамках тижня здоровя практичним психологом ліцею Легенькою Юлією Вікторівною було проведено тренінгове заняття «Здоров’я — цінність нашого життя» (psy.rv.ua). Тренінг було проведено з метою формування свідомого ставлення до здорового способу життя, актуалізації пріоритетності здоров’я серед інших цінностей людини.

На завершення тижня заступником директора з навчально-виховної роботи Ліпіщук Лідією В’ячеславівною було проведено конкурс плакатів на тематику здорового способу життя.В українській світлиці ліцею відбувся літературний вечір «Не вмирає душа наша, не вмирає пісня» до дня народження Т.Г.Шевченка. Вечір підготувала та провела завідувач бібліотекою ліцею Семенюк С.Д. разом з учнями групи № 10 «Перукар (перукар-модельєр). Візажист».

У програмі вечора були: демонстрація відеофільмів «Обличчя української історії» та «Т.Г.Шевченко – художник», лунали пісні «Заповіт» та «Зоре моя, вечірняя», декламувалися вірші Великого Кобзаря.

Учень групи № 6 Давидюк Мирослав у складі збірної Рівненської області взяв участь у 18-му міжнародному турнірі з гирьового спорту серед юнаків «Кубок Полісся», який відбувся у Білорусії.

В загальному заліку наші спортсмени зайняли друге місце, а Давидюк Мирослав виконав норматив кандидата в майстри спорту України та зайняв четверте місце.

Колектив Рівненського професійного ліцею щиро вітає Мирослава з перемогою та бажає йому подальших успіхів.


07 березня 2013 року у Рівненському професійному ліцеї відбувся святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню 8 березня. Із жіночим святом жінок та дівчат ліцею привітав директор Петриляк Олег Петрович. У концерті взяли участь учасники гуртків художньої самодіяльності - естрадної пісні, вокального співу, сучасного танцю та літературно-естрадної мініатюри.

З 25 лютого по 01 березня 2013 року у Рівненському професійному ліцеї відбувся тиждень автослюсарної справи. Організатором тижня була методична комісія авто слюсарної справи (голова комісії Маркушин О.Г.). у програмі тижня були наступні заходи: виставка-конкурс стінних газет «Моя професія – автослюсар», позаурочні заходи «Моя професія – автослюсар» (в групі № 5 «Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів категорії «В», «С», провів майстер в/н Холодько М.І.), «Негативний вплив стільникового телефону на людину» (в групі № 7 «Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування (на автомобільному транспорті)», провів майстер в/н Рома М.Ю.), «До Дня захисників Вітчизни» (в групі № 6 «Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів категорії «В», «С», провів майстер в/н Ляшук Ю.В.), відкритий урок виробничого навчання «Ремонт стартера» в групі № 7 «Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування (на автомобільному транспорті)», провів майстер в/н Рома М.Ю., відкритий урок з предмету «Правила дорожнього руху» на тему «Проїзд перехресть»   в групі № 5 «Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів категорії «В», «С» провів викладач Тетюшкін О.Г. та конкурс фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту автомобілів».

У конкурсі фахової майстерності брали участь учні груп № 4, 5, 6, які навчаються за професією «Слюсар з ремонту автомобілів». Конкурс складався з двох турів теоретичного та практичного. За результатами  виконання завдань обох турів та висновками журі переможцями конкурсу стали:

І місце – Ревонюк Олександр (група № 5);

ІІ місце – Пончук Роман (група № 6);

ІІІ місце – Жданович Віталій (група № 6).20 лютого 2013 року у бібліотеці ліцею відбувся вечір пам’яті присвячений 24-ій річниці виводу радянських військ з Афганістану. Учні групи № 13 «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник» (майстер виробничого навчання Марущак Тетяна Миколаївна) підготували літературно-музичну композицію «Афганістан – ти серця мого біль». Учні виконували пісня, читали вірші присвячені героям Афганістану.

Гостями вечора були голова спілки ветеранів Афганістану м. Рівного Сергій Зініч та учасник бойових дій в Афганістані, випускник нашого навчального закладу Романчук Василь. Гості поділилися спогадами про свою участь у бойових діях.

Вечір підготували та провели завідуюча бібліотекою ліцею Семенюк Світлана Дмитрівна та керівник гуртка Родзін Юрій Петрович.Випускний15 лютого 2013 року в Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди закінчення навчання у Рівненському професійному ліцеї та вручення дипломів кваліфікованого робітника випускникам ліцею. 

Дипломи отримали учні груп № 14 «Верстатник широкого профілю», № 15 «Електрогазозварник. Рихтувальник кузовів», № 16 «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», № 17 «Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів категорії «В», № 18, 19 «Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів категорії «В», «С», № 20, 21 «Перукар (перукар-модельєр). Візажист», № 22, 23 «Перукар (перуккар-модельєр). Манікюрник».

Випускників привітав директора Рівненського професійного ліцею Петриляк Олег Петрович. Побажав їм легкої життєвої дороги та професійних успіхів. Учасники гуртків естрадної пісні та сучасного танцю підготували концертну програму.


Розважальна програма у гуртожитку14 лютого 2013 року учнівське самоврядування ліцею та вихователі гуртожитку провели заходи присвячені дню закоханих.

Учнівське самоврядування прикрасило навчальний корпус кульками у формі сердечок, а всі бажаючі могли залишити побажання своїм половинкам на великому серці.

У гуртожитку вихователі провели розважальний вечір у програмі якого були веселі конкурси та святкова дискотека.