Вітаю Вас, Гість

 


«Дух навчального закладу живе  не в стінах і не на папері,
а в характерах більшості педагогів
і звідти переходить у характери вихованців».

 

 

К.Ушинський

Професійно-теоретична підготовка

Досконало оволодіти професіями в нашому ліцеї Вам допоможуть викладачі предметів професійно-теоретичної підготовки. Наші викладачі перебувають весь час у творчому пошуку, постійно проводять учнівські олімпіади, конкурси фахової майстерності, професійні тижні. Учні мають прекрасні можливості збагатити свої знання та розширити кругозір.

 


Професійно-практична підготовка

Невід’ємною складовою професійно-практичної підготовки в ліцеї є удосконалення виробничого навчання та виробничої практики для підвищення якості навчально-виховного процесу, що є запорукою успішної підготовки кваліфікованих робітників, здатних до діяльності, сповненої інтелектуальним і творчим змістом.

 


Контроль навчання учнів

Контроль навчання учнів дає змогу оцінити результати роботи викладачів, майстрів виробничого навчання та рівень підготовки кваліфікованих робітників.

 


Культура зовнішнього вигляду викладача, майстра виробничого навчання

Вимоги до кваліфікації майстра виробничого навчання

Поради психолога

ДСПТО 2013 року (Електромонтер з ремонту та обслуг.електроустаткування)

ДСПТО 2013 року (Манікюрник) 

Порядок підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями (Постанова Кабміну № 340 від 15.05.2013 р.)

Вимоги до підприємств, установ, організацій для підтвердження результатів  неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями (Наказ  Мінсоцполітики та МОН № 875/1776 від 16.12.32013 р.)

Порядок створення комісії для підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями (Наказ Мінсоцполітики та МОН № 875/1776  від 16.12.2013)

Порядок видачі документів про підтвердження результатів неформального професійного   навчання осіб за робітничими професіями (Наказ Мінсоцполітики № 477 від 17.07.2014 р.)

Перелік робітничих прорфесій, за якими здійснюється підтвердження результатів  неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями (Наказ Мінсоцполітики № 886 від 23.12.2013р.)

Методичні рекомендації щодо критеріїв оцінювання професійних знань, умінь і навичок, переліку засобів вимірювання професійних знань, умінь і навичок, анкет самооцінювання за результатами неформального професійного навчання(завантажити з сайту Міністерства соціальної політики України)

Матеріали сторінки підготовлені заступником директора з НВирР Холодько Л.С.