Вітаю Вас, Гість

Можете переглянути в бібліотеці ліцею таку літературу з краєзнавства

1. Вчительська доля. Літопис освіти Рівненщини в особах і подіях. Випуск перший. – Рівне: Овід, 2009. – 168 с.

Досягнення висококваліфікованих педагогів, збереження пам’яті про кращих наставників молодого покоління, які залишають яскравий слід в освітянському житті Рівненщини.

 

 

 

 

 

 

 

2. Невичерпне джерело професійної майстерності: до 70 –річчя системи професійно-технічної освіти. – Рівне: Волинські обереги, 2010. – 272 с.

Відомче видання, присвячене 70-річчю створення системи професійно-технічної освіти, містить матеріали про життєвий шлях, становлення педагогів, які працюють на даний час у птнз області. У виданні відображено їх творчі досягнення і набутий досвід у професійній та загальноосвітній підготовці учнів, вихованні їх високоморальними громадянами України.

 

 

 

 

 

 

3. 150 святинь Великої Волині. – Рівне, 2012. – 211с.

В альбомі представлено понад 150 рухомих пам’яток культурної спадщини з території Великої Волині, що знаходяться в експозиціях музеїв, запасниках, храмах, приватних колекціях. Читачі можуть ознайомитися із кращими зразками іконопису, живопису, скульптури, декоративно-ужиткового мистецтва та стародруків від ХІІ до ХХ століття.

 

 

 

 

 

 

4. Літературна Рівненщина. Антологія: до 20 річчя обласної організації письменників / Упорядники О. Євтушок, В. Климентовська, Л. Рибенко; передмова А. Криловця. – Рівне: ВАТ»Рівненська друкарня», 2005. – 532 с.

Славна земля волинська своїми талантами, зокрема її рівненська частина. Багаті творчі традиції краю нині продовжуютьнаші сучасники. Рівненська організація Національної спілки письменників живе і творить. У цю антологію ввійшли кращі твори наших письменників-земляків.

 

 

 

 

 

 

5. Шляхами Великої Волині. – Рівне, 2012. – 285 с.

В альбомі представлено понад 250 фотографій найбільш відомих пам’яток архітектури та мальовничих куточків природи, що знаходяться на історичних тернах Великої Волині.