Вітаю Вас, Гість

ІНСТРУКЦІЯ З КОРИСТУВАННЯ ЕЛЕКТРОННИМ КАТАЛОГОМ

 

Електронний каталог містить інформацію про літературу, яка знаходяться в  фонді інформаційно - бібліотечного ресурсу,  і внесена в електронну бібліотеку. Електронна бібліотека створена на основі  автоматизованої бібліотечної системи Ірбіс.

        Ірбіс – це система, яка забезпечує автоматизацію багатьох бібліотечних процесів: формування бази даних читачів, книговидачі, створення бібліографічних  списків літератури, покажчиків, календаря знаменних і пам’ятних дат, формування облікових документів, повнотекстових баз даних.

Дана програма розрахована на формування електронного фонду в 30 000 примірників.

За допомогою електронного каталогу можна отримати інформацію про конкретну книжку, статтю з періодичного видання та підібрати літературу за темою.

Як здійснити пошук

Пошук книги або статті з періодичного видання  - вводяться  відомості про книгу  або статтю ( автор, назва, рік видання,  місце  видання, видавництво або  назва журналу,  його номер та рік видання).

Пошук за класифікаціями – вводиться   код УДК або ББК.

Пошук за темами  ( ключовими словами) -  знаходиться в переліку ключових слів слово ( набір слів), яке відповідає темі і відбувається  автоматичний пошук наявних видань.

Результатом пошуку за темами та класифікаціями є перелік  наявних видань, який при бажанні можна роздрукувати.

Після наведення курсору на конкретну  книжку   подається коротка анотація її  змісту та  інформація  про її кількість, місце збереження.