Вітаю Вас, Гість

 Електротехнічна лабораторія Рівненського професійного

ліцею запрошує до співпраці! 

Рівненський професійний ліцей має власну атестовану електротехнічну лабораторію (ЕТЛ) яка виконує комплекс електровимірювальних та випробувальних робіт в електромережах до 1000 В.

Наша лабораторія надає наступні послуги,

що підтверджується відповідними дозвільними документами:

1) Вимірювання опору ізоляції

2) Вимірювання опору контуру заземлення

3) Вимірювання питомого опору ґрунту

4) Вимірювання опору металозв'язку

5) Вимірювання опору петлі «Фаза - нуль»

 

Вартість послуг

Обґрунтування ціни. ДБН Д.2.6.-1-2000, ДБН Д.1.1.-1-2000

ДБН Д 1.1-6-2000

Ціна людино-години складає 35 грн/год

№ п/п

Позиція цінника

Назва робіт, характеристика

Один. вимір.

Затрати на одиницю

Затрати на одиницю з коефіцієнтом

Ціна

1.

1-61-2

Заземлюючий пристрій з діагоналлю  до 200м

Людино/ год.

2

2,4

84

2.

1-61-6

Перевірка наявності кола між заземлювачем та заземленими елементами

Людино/ год.

0,17

0,20

7

3.

1-62-15

Перевірка замірів опору ізоляції

Людино/ год.

0,4

0,48

16,80

4.

1-61-8

Замір повного опору ланцюга «фаза-нуль»

Людино/ год.

2

2,4

84

Електровимірювання

До основних електровимірюваннь відносяться ті вимірювання, які необхідно виконувати відповідно до вимог ПТЕЕС додаток 1, табл.25, додаток 2 табл. 48 і приписами пожежних згідно "Правила пожежної безпеки в Україні, п.1.20. гл.4"ї

Проведення вимірів опору заземлення та опору ізоляції – це необхідні заходи електробезпеки для захисту людей та обладнання. Такі виміри проводяться кожного року і результати заносяться у відповідний протокол, який в подальшому перевіряють інспектори МНС.

Вимірювання опору контуру заземлення проводяться згідно з нормативними документами – ПУЕ, ПТЕЕС, і має здійснюватися не рідше 1 разу на рік для електроустановок особливо небезпечних умов експлуатації – ліфти, пральні, лазні, кухні / їдальні, вантажопідйомні машини і механізми і т.д., згідно ПТЕЕС, Додаток 1, табл. 25, п.3 ст.
Для силових підстанцій – після монтажних робіт і ремонту – 1 раз в 6 років ПТЕЕС глава 7, п.7.7, – а також після монтажних робіт, переобладнання, ремонту електроустановок – ПТЕЕС Додаток 1, табл. 25, не рідше ніж 1 раз в 12 років., І відповідно, зі встановленою на підприємстві системою ТОР (технічного обслуговування і ремонту) см. Примітки К, М. до даної таблиці.
Як правило, проводиться разом з іншими основними електровимірюваннями (опір ізоляції, фаза-нуль, металозв’язку)

Вимірювання опору ізоляції кабельних ліній, проводиться згідно з Правилами пожежної безпеки в Україні та ПТЕЕС.
– 1 раз в 2 роки, згідно ППБУ України, від 3.10.2017, п.1.20. глава 4.
– обов’язково кожен раз після монтажних робіт і ремонту кабельних ліній – перед включенням згідно ПТЕЕС Додаток 2, табл. 11 .;
– 1 раз на рік для особливо небезпечних приміщень і відповідно до ПТЕЕС Додаток 2, табл. 48. п.5
– 1 раз в 3 роки у вибухонебезпечних і пожежонебезпечних приміщеннях, а також в приміщеннях з масовим скупченням людей, згідно ПТЕЕС Додаток 2, табл. 48. п.5
– при введенні електроустановок в експлуатацію або після її ремонту/модернізації – обов’язково для населений (приватний сектор), згідно з ПТЕЕС Додаток 2, табл. 48. п.5

Вимірювання опору петлі «фаза-нуль» проводяться згідно з нормативними документами – ПУЕ, ПТЕЕС, і має здійснюватися не рідше одного разу на 6 років. Але, згідно з ПТТЕС Додаток 1, табл. 25, п. 8. – це вимір проводиться також обов’язково при змінах в електроустановках (після монтажу, кап. Ремонту, реконструкції), а також відповідно до встановленої на підприємстві системою ТОР (технічного обслуговування і ремонту) см. Примітки К, М. до даної таблиці.
Як правило, проводиться разом з іншими основними електровимірюваннями (опір ізоляції, контуру заземлення, металозв’язку)

Вимірювання опору металозв’язку проводиться згідно з нормативними документами – ПУЕ, ПТТЕС, кожен раз після монтажних робіт, переобладнання електроустановок та їх ремонту. – ПТЕЕС Додаток 1, табл. 25, п.1., А для електроустановок, які знаходяться в особливо небезпечних умовах експлуатації – не рідше 1 разу на рік. і відповідно, зі встановленою на підприємстві системою ТОР (технічного обслуговування і ремонту) см. Примітки К, М. до даної таблиці.
Як правило, проводиться разом з іншими основними електровимірюваннями (опір ізоляції, фаза-нуль, контур заземлення)


Наші координати:

      33009 м.Рівне, вул.Млинівська,2

 

      (їхати маршрутними таксі № 35, 65, 69 до зупинки РЗТО)

 

      Телефон:(362) 68-25-35

      Факс: (362) 68-25-35

      E-mail: RivneProfLitsey@ukr.net