Вітаю Вас, Гість

ІІ етап обласного конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край"

З 14 квітня по 31 травня 2017 року був проведений ІІ етап обласного конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" серед учнів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів. Роботи учнів Рівненського професійного ліцею посіли призові місця у номінаціях:

графіка - І -ше місце, Лазарчук Катерина;

вишивка, ткацтво бісером - ІІ-ге місце Кладько Ірина;

графіка - ІІІ -тє місце, Музика Олена.


Обласний огляд-конкурс української естрадної пісні "Юна зірка".

27-28 квітня 2017 року проводився обласний огляд-конкурс української естрадної пісні "Юна зірка" серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. На цьому конкурсі зразковий гурт естрадної пісні "Водограй" Рівненського професійного ліцею у складі: учениці групи №10 Гресик Дарії Миколаївни, учениці групи №10 Яремчук Альони Володимирівни, учениці групи №10 Музики Олени Петрівни, учениці групи №10 Лазарчук Катерини Анатоліївни та учениці групи №11 Кладько Ірини Іванівни зайняв ІІ призове місце.

 

 

 

 

 


Спартакіада  ПТНЗ Рівненської області з міні-футболу

Збірна команда Рівненського професійного ліцею здобула І - ше призове місце. 

До складу команди входили:

 Робейко Віталій- група № 5;

 Сидоров Михайло- група № 5;

 Новак Юрій- група № 5;

 Дорошко Євгеній- група № 3;

 Третяк Микола- група № 3;

 Ларіонов Олександир- група № 7;

 Дем'янець Анатолій- група № 7;

 Татнянович Олександр- група № 4.

 


ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"

Учень групи №3 Прибильський Назар зайняв І-ше місце.

 

 

 

 

 

 

 


Всеукраїнські змагання з баскетболу 3x3

Збірна команда Рівненської області зайняла І-ше місце до складу якої входила учениця ліцею Басюк Олена-група №12.

 

 

 

 

 


Обласний огляд-конкурс читців-декламаторів, юних поетів "Живи, Кобзаре, в пам'яті людській"

Учениця групи №12 Ляшук Анна зайняла ІІІ- місце серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у номінації "Читці-декламатори"


Спартакіада  ПТНЗ Рівненської області з баскетболу 

Збірна команда дівчат Рівненського професійного ліцею здобула І - ше місце.

До складу команди входили:

Горлачова Марина - група №9;

Романюк Людмила - група №11;

Кладько Ірина - група №11;

Чинцова Ана - група №11;

Басюк Олена - група №12;

Будько Світлана - група №12;

Коркош Діана - група №12;

Талащук Наталія - група №20;

Кулагіна Тетяна - група №23;

Цуцура Іванна - група №13.

 


Спартакіада міста Рівне з кульової стрільби 

Майстер виробничого навчання Максимишин В.С. зайняв ІІ -ге місце в особистому заліку, а навчальний заклад ІV - те місце серед 19 команд.


Обласний заочний огляд- конкурс драматичних та лялькових колективів «Талановита Україна»

Учні ліцею Шурин Катерина група №13, Кучер Мирослав група №5 та Антикало Денис група №2 стали володарями гран-прі.

 


Спартакіада  ПТНЗ Рівненської області з баскетболу 

Збірна команда юнаків Рівненського професійного ліцею здобула ІІ - ге місце.

До складу команди входили:

  • Гарлайчук Дмитро - група №19;
  • Аврамов Артем - група №7;
  • Дем'янець Анатолій - група №7;
  • Камінський Іван - група №7;
  • Потапчук Богдан - група №2;
  • Подгей Ярослав - група №19;
  • Комар Максим - група №3;
  • Яришко Іван - група №7;
  • Назарчук Яков - група №7;
  • Бойко Віктор - група №6;
  • Примак Олександр - група №6;
  • Новак Юрій - група №5;
  • Стеха Тарас - група №6.

 


Спартакіада ПТНЗ Рівненської області з армспорту

Збірна команда  дівчат зайняла ІІ- ге командне місце, а збірна команда жлопців зайняла VII - ме комадне місце.

Вибороли призові місця учні:

- Прокопчук Ірина  група 13 у ваговій категорії до 50  кг. - ІІ-ге місце;

- Василевич Яна група 22 у ваговій категорії до 65  кг. - І-ше місце;

- Тимощук Роман група 18 у ваговій категорії до 70  кг. - І-ше місце.