Вітаю Вас, Гість

Обласний  етно-фестиваль  "Вифлеємська зірка".

 

20 грудня 2016 року  проводився обласний етно-фестиваль  "Вифлеємська зірка" серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. На цьому конкурсі солістка зразкового гурту естрадної пісні   «Водограй»  Гресик Дарія  зайняла І призове місце.

 

 

 

 

 


Спартакіада  ПТНЗ Рівненської області з волейболу

Збірна команда дівчат Рівненського професійного ліцею здобула І - ше місце.

До складу команди входили:

  • Басюк Олена  група №12;
  • Піщук Інна група №10;
  • Музика Олена група №10;
  • Піддубна Ольга група №13;
  • Гресик Дарина група №10;
  • Ляшко Віта група №12;
  • Павлючук Вікторія група №10;
  • Чинцова Яна група №11;
  • Кладько Ірина група №11;
  • Куцюк Марія група №20;

 


Спартакіада  ПТНЗ Рівненської області з волейболу

Збірна команда юнаків Рівненського професійного ліцею здобула ІІІ - те місце.

До складу команди входили:

  • Богдан Ярослав група №3;
  • Бережнюк Дмитро - група №8;
  • Семич Валентин - група №4;
  • Ящук Вадим- група №18;
  • Субота Назар- група №15;
  • Галабурда Олег - група №15;
  • Панчук Андрій - група №19;
  • Примак Олександр - група №6;
  • Ярижка Іван - група №7
  • Потапчук Богдан - група №2

 

 


Спартакіада  ПТНЗ м. Рівного з баскетболу 

Збірна команда юнаків Рівненського професійного ліцею здобула ІІ - ге місце.

До складу команди входили:

  • Гарлайчук Дмитро - група №19;
  • Аврамов Артем - група №7;
  • Дем'янець Анатолій - група №7;
  • Камінський Іван - група №7;
  • Потапчук Богдан - група №2;
  • Карпюк Роман - група №19;
  • Комар Максим - група №3.

 

 


Обласна спартакіада ПТНЗ з шахів

Збірна команда ліцею зайняли ІІ-місце, з 10 очок можливих отримали 7.5 очок.

До складу команди входили:

  • Клімов Валерій група №3
  • Тихончук  Максим група №16

 


Спартакіада ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, ПТНЗ м. Рівного з армспорту (чоловіки)

Учень Рівненського професійного ліцею Матвійчук Іван зайняв ІІІ-те місце з армспорту (чоловіки) в ваговій категорії 80 кг.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Спартакіада  ПТНЗ м. Рівного з баскетболу 

Збірна команда дівчат Рівненського професійного ліцею здобула ІІІ - те місце.

До складу команди входили:

  • Федіна Юлія - група №8
  • Горлачова Марина - група №9
  • Романюк Людмила - група №11
  • Кладько Ірина - група №11
  • Чинцова Яна - група №11
  • Басюк Олена - група №12
  • Будько Світлана - група №12
  • Коркош Діана - група №12
  • Талащук Наталія - група №20
  • Кулагіна Тетяна - група №23

 

 


Обласний заочний конкурс юних фотоаматорів "Моя Україно"  

З 25 жовтня по 04 листопада 2016 року  проводився обласний заочний конкурс  юних фотоаматорів "Моя Україно!" серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Роботи учнів Рівненського професійного ліцею посіли призові місця у номінаціях:

портрет репортажний – І –ше місце Нечипорик Максим;

 портрет студійний - ІІ-ге місце Гресик Дарія;

 позажанрове фото - І І-ге місце, Ляшук Анна;

 жанрове фото - ІІ- ге місце Яремчук Альона.


Обласний фестиваль-конкурс патріотичної пісні "Поліська січ".  

19-20 жовтня 2016 року  проводився обласний фестиваль-конкурс  патріотичної пісні "Поліська січ" серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. На цьому конкурсі зразковий гурт естрадної пісні "Водограй"  Рівненського професійного ліцею  у складі: учениці групи №10 Гресик Дарії Миколаївни, учениці групи №10 Яремчук Альони Володимирівни, учениці групи №10 Музики Олени Петрівни, учениці групи №10 Лазарчук Катерини Анатоліївни  та учениці групи №11 Кладько Ірини Іванівни зайняв ІІ призове місце. 

 


Обласний огляд-конкурс читців-гумористів "Поліські пересмішники".  

6 жовтня 2016 року  проводився обласний огляд-конкурс  читців-гумористів "Поліські пересмішники" серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. На цьому конкурсі група читців Рівненського професійного ліцею  у складі: Шурин Катерини Леонідівни  гр. №13, Васьковець Іванни Анатоліївни гр.№13 та учениці групи №12 Пех Богдани Андріївни зайняла І призове місце.


ІІ етап обласного конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" 

З 03 травня по 03 червня 2016 року був проведений ІІ етап обласного конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" серед учнів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів.

Роботи учнів Рівненського професійного ліцею посіли призові місця у номінаціях:

 Образотворче мистецтво. Живопис – І –ше місце Колцун Ірина;

 вишивка, ткацтво бісером - І-ше місце Кошмак Юлія;

 графіка - І -ше місце, Воробей Маргарита;

 вироби з природніх матеріалів - ІІ- тє місце Базилюк Павло;

 вироби з соломки - ІІ - ге місце Орос Людмила;

 Українська вишивка - ІІІ - ге місце Кошмак Юлія.

 

 


Обласний фестиваль-конкурс хореографічних колективів  "Веселі закаблуки"

22 травня 2016 року в Будинку культури с. Горбаків Гощанського району проводився обласний фестиваль-конкурс хореографічних колективів «Веселі закаблуки» серед учнів навчальних закладів. На цьому конкурсі танцювальний колектив «Елізіум» Рівненського професійного ліцею  зайняв І призове місце.

 

 


ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією "Верстатник широкого профілю"

Учень групи №1 Рівненського професійного ліцею Романович Юрій зайняв V призове місце та нагороджений дипломом ІІІ ступеня.

 

 

 

 


Спартакіада 2015-2016 року

Протягом Спартакіади 2015-2016 року Рівненський професійний ліцей зайняв І-ше загальнокомандне місце серед 19 Професійно-технічних навчальних закладів Рівненської області.

 

 

 

 

 


Спартакіада ПТНЗ з міні-футболу

Збірна команда Рівненського професійного ліцею здобула І - ше призове місце.

До складу команди входили:

Анісімов Іван - група № 6;

Бичок Іван - група № 14;

Власюк Василь - група № 5;

Віднічук Микола - група № 5;

Давидюк Павло - група № 6;

Сорока Павло - група № 1;

Ступницикий Андрій - група № 5;

Левчук Андрій - група № 5;

Левчук Юрій - група № 5;

Новицький Андрій - група № 6;

Подгей Ярослав - група № 6;


Чемпіонат України з армспорту м.Харків

Учениця групи №12 Василевич Яна здобула ІІ - ге  призове місце.

 


ІІ - й етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії "Електрогазозварник"      

 

Учнь групи №2 Рівненського професійного ліцею Новозагорський Василь зайняв ІІІ - те місце.

 


ІІ - й етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії "Верстатник широкого профілю"      

Учні ліцею Романович Ю.С. зайняв І - ше місце, Козчок І.В. зайняв ІІ - ге місце, Комар Х.В. зайняв ІІІ - те місце.


Обласний заочний огляд- конкурс драматичних та лялькових колективів «Талановита Україна »

Учні ліцею Ягода Ольга та Ступницький Андрій посіли ІІ-ге місце.

Підготувала учнів керівник гуртка Невредімова К.В.


Спартакіада серед колективів фізичної культури

Протягом 2015 року в м. Рівному проходила Спартакіада серед колективів фізичної культури.

Команда Рівненського професійного ліцею брала участь в одинадцяти видах спорту з чотирнадцяти:

стрільба кульова - І-ше місце;

плавання - І-ше місце;

волейбол жінки - ІІ-ге місце;

волейбол чоловіки - І-ше місце;

гирьовий спорт - ІІ-ге місце;

міні-футбол - І-ше місце;

армспорт - ІІ-ге місце;

баскетбол чоловіки - І-ше місце;

баскетбол жінки - І-ше місце.

За результатами Спартакіади м. Рівного серед колективів фізичної культури команда

Рівненського професійного ліцею виборола перше загальнокомандне місце серед колективів професійно-технічних навчальних закладів.