Вітаю Вас, Гість
 

Спартакіада ПТНЗ Рівненської області з волейболу

У змаганнях ПТНЗ Рівненської області з волейболу серед дівчат. Команда Рівненського професійного ліцею зайняла ІІІ-те місце.

До складу команди входили:

Бондарчук Любов - група №12;

Кирилюк Тетяна - група №11;

Боса Марія - група №8;

Бабак Олена - група №9;

Приходько Ольга  - група №21;

Куцюк Марія -  група  №10;

Жук Анастасія - група №12;

Холодько Вікторія - група №11;

Василевич Яна - група №12;

Сисоєва Юлія - група №8;

Калюта Наталія - група №12;

Кухарчук Наталія - група №12.


Спартакіада ПТНЗ Рівненської області з волейболу

У змаганнях ПТНЗ Рівненської області з волейболу. Команда Рівненського професійного ліцею зайняла ІІІ-те місце.

До складу команди входили:

Катеринчик Ігор - група №15;

Форманчук Михайло - група №15;

Субота Назар - група №2;

Галабурда Олег - група №5;

Беседюк Олександр - група №17;

Віднічук Микола - група №5;

Ящук Вадим - група №5;

Бондарчук Віталій - група №5;

Панчук Андрій - група №6;

Комар Антон - група №1;

Мордіков Роман - група №1;

Бортнік Володимир - група №17.


Спартакіада ПТНЗ Рівненської області з шахів

У змаганнях ПТНЗ Рівненської області з  шахів, де збірна команда ліцею посіла І-шє місце. 

До складу команди входили:

- Сульжук Павло група №17 

- Тихончук Максим група №3


 

Обласний заочний конкурс юних фотоаматорів "Моя Україно" серед учнів професійно-тетнічних навчальних закладів. 

 Учениця Новосад Василина група №20 зайняла ІІІ-те місце у номінації пейзаж.

 Учень Жолобчук Олексій група №16 зайняв ІІІ-те місце у номінації експериментальне фото.

 Учениця Сосинець Катерина група №23 зайняла ІІ-ге місце у номінації позажанрове фото.

Учениця Сосинець Катерина група №23 зайняла ІІІ-те місце у номінації портрет репортажний.


Обласний фестиваль-конкурс патріотичної пісні "Поліська січ". 

 Зразковий гурт естрадної пісні "Водограй" (Орос Людмила  група №13, Воробей Маргарита група №10, Мичак Ольга група №11, Кулакевич Христина група №13, Буян Інна група №10, Усар Софія група №12) зайняв ІІ-ге місце.


Обласний огляд-конкурс читців-гумористів "Поліські пересмішники". 

 Учні ліцею Осипчук Наталія, Гарасюк Микола, Магазинюк Вадим, Мамчур Віта зайняли ІІ-ге місце 

 


Конкурс веб-сайтів ПТНЗ Рівненськоїї області

Сайт Рівненського професійного ліцею посів 3 (третє) місце

 


Чемпіонат м. Рівне з гирьового спорту

Учениця Рівненського професійного ліцею Богданова Ярослава зайняла ІІ-ге місце у чемпіонаті 

м. Рівного з гирьового спорту в залік спартакіади міста 2015 року.


Обласний (заочний) конкурс "Різдвяна казка в країнах Європи" серед євроклубів професійно-технічних навчальних закладів

Роботи учнів ліцею посіли призові місця у номінаціях:

Реферативно-дослідницька робота - І - ше місце Жолобчук Олексій і Козаченко Юрій (група №3);

Плакат/стенд - ІІІ-тє місце Захарчук Наталія (група №13).


Всеукраїнський конкурс "Профтехосвіта на зламі століть"

У Всеукраїнському конкурсі "Профтехосвіта на зламі століть", проведеному журналом "Профтехосвіта", розробка "Золоті зерна душі", присвячена професійній діяльності Юри Петра Полікарповича зайняла ІІІ-тє місце. 

Підготували розробку бібліотекар Ліпіщук Л.В. та методист Руда О.Б,


 

Обласний конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край"

Роботи учнів ліцею посіли призові місця у номінаціях:

Українська вишивка - ІІ - ге місце Якимчук Катерина;

художня вишивка - ІІІ-тє місце Плімянік Наталія;

вишивка бісером - І-ше місце Алексійчук Олена;

графіка - І -ше місце, Трохимчук Катерина;

вироби з природніх матеріалів - ІІІ- тє місце Теклюк Тетяна;

вишивка стрічкою - ІІ - ге місце Перчиць Любов;

паперопластика, оригамі - ІІІ - тє місце Нагорна Ольга;

писанкарство - І - ше місце Теклюк Тетяна;

народна лялька -І - ше місце Отрода Яна.


ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії "Водій автотранспортних засобів (категорія "С")"

Михасюк Владислав, учень групи № 5, який навчається за професією "Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів (категорія "В", "С")", зайняв ІІІ (третє) місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії "Водій автотранспортних засобів (категорія "С").

Підготував учня о конкурсу майстер виробничого навчання Пасюта О.М.


 

Всеукраїнський огляд-конкурс стану умов і охорони праці в навчальних закладах України

Трудовий колектив Рівненського професійного ліцею став переможцем ІІ (регіонального) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах Міністрества освіти і науки України в 2014 році.

 


Всеукраїнські змагання серед учнів ПТНЗ з футзалу м. Ужгород

Збірна команда Рівненської області, до складу якої входили учні Рівненського професійного ліцею Бичок Іван (група №1 "Верстатник широкого профілю"), Кобилянський Микола (група № 5 "Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів (категорія "В", "С")", Сорока Олександр (група №6, "Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів (категорія "В", "С")", зайняла ІІІ-тє місце.

 

 


Обласний огляд-конкурс читців- декламаторів, юних поетів "Живи, Кобзаре, в пам'яті людській"

Учениця  групи №12 (Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник) Коваль Анжела,  а також учень групи №4 (Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів категорії "В") Буренко Владислав зайняли ІІ- місце серед  учнів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів у номінації "Літературно-музична композиція"


Конкурс творчих робіт серед учнів та педагогічних працівників ПТНЗ області "Виборюючи незалежність"

Семенюк Світлану Дмитрівну завідуючу бібліотекою ліцею нагородили дипломом ІІІ-го ступеня у номінації "Розробка виховного заходу" конкурсу творчих робіт серед учнів та педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів Рівненщини "Виборюючи незалежність"


 Спартакіада ПТНЗ Рівненської області з підтягування

Учень групи №3 (Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування) Рибак Володимир зайняв ІІІ-те місце у Спартакіаді ПТНЗ Рівненської області із підтягування серед юнаків з результатом 31 раз.


Спартакіада ПТНЗ Рівненської області з баскетболу

У змаганнях ПТНЗ Рівненської області з баскетболу серед жінок, команда ліцею посіла ІІІ-тє місце.


Спартакіада ПТНЗ Рівненської області з армспорту

Учні ліцею зайняли призові місця у змаганнях з армспорту серед учнів ПТНЗ області:

   Микитюк Юлія учениця групи №11  у ваговій категорії 50 кг зайняла ІІІ-тє місце.

   Теклюк Тетяна учениця групи №11  у ваговій категорії 60 кг зайняла ІІІ-тє місце.

   Данилко Василь учень групи №5  у ваговій категорії 65 кг зайняв ІІ-ге місце.

   Данилець Вадим учень групи №15  у ваговій категорії +80 кг зайняв І-ше місце.

Команда хлопчиків зайняла І - ше загальнокомандне місце з армспорту.


Національний конкурс тренігових вправ

У Національному конкурсі треніногових вправ з безпечої поведінки в Інтернеті для дітей і молоді практичний психолог ліцею Легенька Юлія Вікторівна та соціальний педагог Дзюба Олена В'ячеславівна зайняти перші місця.