Вітаю Вас, Гість

Рейтинг професійно-технічних навчальних закладів Рівненської області

Рівненський професійний ліцей зайняв І (перше) місце



Обласний конкурс навчальних проектів за програмою "Intel. Навчання для майбутнього"

Проект "Людина дзеркало природи" підготовлений викладачем Помаранською Н.Є. зайняв ІІ місце.

 


 Обласний етно-фестиваль "Віфлеємська зірка" 

 Гурт колядників зайняв І місце в номінації "Різдвяні вертепні дійства".

 


Обласний етап Всеукраїнського конкурсу юних фотоаматорів "Моя Україно!" 

Фоторобота "В очікуванні обіду" зайняла І місце в номінації "Репортажний портрет".

 

  


Обласний конкурс-огляд читців-гумористів "Поліські пересмішники"

Учень Кучер Олександр зайняв ІІІ місце.



Конкурс фотографій IV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я" (м. Одеса) 

Фоторобота учня групи № 10 Розвода Олексія "Сонце на долонці" зайняла І місце.

 

 


Всеукраїнський конкурс науково-пошукових робіт учнівської та студентської молоді, присвячений 20-й річниці незалежності України

Науково-пошуковий краєзнавчий проект "Святе, як хліб, село моє...", присячений селу Липки, став переможцем даного конкурсу. Проект підготував учень групи № 19 Михайлюк Дмитро під керівництвом заступника директора з НВР Ліпіщук Л.В. та вихователя Чумак О.М.

 


Обласний конкурс декоративно ужиткового мистецтва "Знай і люби свій край" 

Роботи учениць групи № 15 Калаур Іванни та Робейко Тетяни зайняли І місце в номінації "Картинна вишивка".

 


Відкритий відбірковий тур Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу "Чемпіонат Заходу" (м.Львів) , в якому учні та майстри виробничого навчання отримали 11 нагород: 

Гран-прі та бронзовий кубок Лева в номінації "Нова коса" серед учнів навчальних закладів отримала Римарук Тетяна (гр. 14)

Перше місце, бронзовий кубок Лева та золоту медаль в номінації "Весільна зачіска" серед юніорів отримала Ізотова Ірина (гр. 14)

Третє місце та бронзову медаль в номінації "Нова коса" серед учнів навчальних закладів отрмала Ізотова Ірина (гр. 14)

Друге місце та срібну медаль в категорії "Весільна зачіска" серед юніорів отримала Цимбалюк Вікторія (гр. 14)

Друге місце та срібну медаль в категорії "Весільна зачіска" серед юніорів отримала Бердін Ольга(гр. 14)

Третє місце та бронзову медаль в категорії "Весільна зачіска" серед юніорів отримала Драганчук Софія (гр. 14)

Перше місце, бронзовий кубок Лева та золоту медаль в категорії "Нова коса" в основній групі отримала Максимів Людмила (гр. 14)

Друге місце та срібну медаль в категорії "Нова коса" серед учнів навчальних закладів отримала Наумук Любов (гр. 14)

Друге місце та срібну медаль в категорії "Весільна зачіска" в основній групі отримала майстер в/н Раєвська І.М.

Друге місце та срібну медаль в категорії "Модний жіночий образ на довгому волоссі" в основіній групі отримала майстер в/н Дмитрук В.В.

Третє місце в категорії "Модний жіночий образ на довгому волоссі" в основній групі отримала майстер в/н Одемчук М.І.

  


Обласний конкурс писанкарства "Воскресни, писанко!"

Учениця Мачелюк Катерина зайняла  в даному конкурсі ІІІ місце. Конкурсна робота була виконана під керівництвом викладача Помаранської Н.Є.

  


ІІ етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я"

Рівненський професійний ліцей на фестивалі представляла команда "Живчик" в складі:  Самчука Юрія, Кравчука Дмитра, Любарець Жанни, Протасевич Юлії, Драганчук Софії, Грицишиної Олени, Кузьмінчук Іванни, яка виборола ІІІ місце

  


Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії "Верстатник широкого профілю"

Учень Рівненського професійного ліцею Свирибчук Юрій посів 7 місце

 


Чемпіонат Рівненської області серед команд професійно-технічних навчальних закладів з міні-футболу 

Команда Рівненського професійного ліцею посіла І місце 

 

 


Обласна олімпіада з професії "Водій автотранспортних засобів" 

Учень Систук Павло зайняв І місце 

 


ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії "Верстатник широкого профілю"

Всі призові місця зайняли учні Рівненського професійного ліцею:

І місце - Свирибчук Юрій (група № 1)
ІІ місце - Тимфіїв Дмитро(група № 1)
ІІІ місце - Гега Володимир (група № 1)

 

  


Відкритий Чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу,  20-22 квітня 2011 року, м. Київ

Команда Рівненського професійного ліцею приймала участь в номінаціях "Весільна зачіска", "Нова коса", та в номінації нігтьова естетика "Художній розпис нігтів на рубежі віків". Команада Рівненського професійного ліцею у складі Римарук Тетяни, Ізотової Ірини, Наумук Любові, Цимбалюк Віти, Максимів Людмили, Бердін Ольги під керівництвом майстра виробничого навчання Раєвської Ірини Миколаївни була визнана однією з п'яти найкращих команд Чемпіонату.

У номінації "Нова коса" учениці Рівненського професійного ліцею посіли призові місця:

ІІІ місце - Бердін Ольга
V місце - Наумук Любов

У номінації нігтьова естетика тема "Художній розпис нігтів на рубежі віків" Максимів Людмила посіла четверте місце

 


Олімпіада з предмету "Основи правових зань" серед учнів ПТНЗ Рівненської області 

Учень Надєйко Юрій зайняв І місце 

  


Обласний конкурс краси «Міс профтехосвітяночка-2011».

Учениця Драганчук Софія виборола титули  «Міс профтехосвітяночка» та «Міс глядацьких симпатій»

  


Обласний конкурс-огляд читців-декламаторів та юних поетів "Живи, Кобзарю, в пам'яті людській"

Учні Бердін Ольга та Галайчук Андрій в номінації "Композиція поетичних творів" зайняли ІІІ місце 

  


Конкурс перукарського мистецтва, нігтьової естетики та візажу «Ексклюзив – 2011» м. Тернопіль 

Гран-прі в категорії «Весільна зачіска на довгому волоссі» отримала Наумук Любов 

Гран-прі в категорії «Зачіска на довгому волоссі «Нова коса» отримала Ізотова Ірина  

Серед юніорів в категорії «Весільна зачіска» зайняли:

І місце – Цимбалюк Вікторія  

ІІ місце – Римарук Тетяна  

ІІІ місце – Бердін Ольга  

В основній категорії «Модний образ «Full fashion» в двох видах робіт «Денна зачіска на довгому волоссі» та «Вечірня зачіска на довгому волоссі» зайняла ІІІ місце Максимів Людмила. 

Учнів до конкурсу підготувала майстер виробничого навчання Раєвська Ірина Миколаївна

Також в основній категорії конкурсу «Весільна зачіска» участь приймала майстер виробничого навчання Присяжна Діна Петрівна і зайняла ІІІ місце.

 


Відкритий відбірковий тур Чемпіонату України з перукарського мистецтва та макіяжу «Кубок Києва» 

ІІІ місце в категорії «Жіноча фантазійна зачіска. Тема: st. Valentine’s day» зайняла Максимів Людмила 

ІІІ місце в категорії «Весільна зачіска» зайняла Римарук Тетяна  

ІІІ місце в категорії «Жіноча вечірня зачіска на довгому волоссі. Тема: Нова коса» зайняла Ізотова Ірина  

Учнів до конкурсу підготувала майстер виробничого навчання Раєвська Ірина Миколаївна